Hania Humorek zostaje gwiazdą

Megan McDonald Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Hania Humorek (tom 2) literatura dziecięca
Judy Moody Gets Famous
literatura dziecięca
2011-01-24
Aldona Możdżyńska-Biała
Hania Humorek sława gazetka

Warto przeczytać.Jest wciągająca, Hania ma dużo niesamowitych, przerażających oraz fantastycznych przygód.

super książka

Kisiążkę przeczytałam jakis czas temu pomimo, że jest ona dla mołodszych osób uważam, że jest naprawde fajna książką. Opowiada o naprawdę ciekawej osobie i jej życiu Hania jest bardzo orginalną i wesołą osobom. Uważam, że kisążka jest naprawdę wporządku ^^

Wyznacznikiem tego czy książka jest dobra niech będzie to, że moja 6-latka wysiedziała przez ponad 2 godziny przed gabinetem lekarskim czekając na wizytę bez słowa skargi :) A raczej śmiejąc się często i głośno :)
A ja dowiedziałam się, że ukrywanie prawdy może swędzieć ;)

Co prawda to nie ja (jestem nieco za stara), a moja córka je czyta serię o Haniu Humorek ale ktoś ją kupił więc to byłam ja. Szukałam książek dla starszych dzieci, które trzeba zachęcić do czytania samemu, a nie przez mamę i tak w ręce wpadła mi ta książka, nie za gruba litery dość duże, trochę obrazków i przygody dziewczynki (a nie chłopaka - Mikołajka) to mnie zachęciło...

Świetna jak inne! <3

Córka zachwycona

Książkę czytałam mojej pięciolatce.

Wyznacznikiem, czy książka jest dobra, wciągająca, jest pytanie" czy przeczytamy jeszcze jeden rozdział?". I przy "Hani Humorek..." tak właśnie było. Perypetie rezolutnej i humorzastej dziewczynki bardzo nam się spodobały- książka jest napisana ciekawie, a przy tym przystępnie. Jest zabawna ale przy okazji delikatnie porusza ważne...

To moja druga książka z serii o Hani Humorek i jestem pewna, że sięgnę po następne. Bardzo dobra książka dla dzieci :) będę czytała mojej córeczce jak tylko troszkę podrośnie :)
Polecam też audiobooka, świetnie czytany.

http://olx.pl/oferta/hania-humorek-zostaje-gwiazda-megan-mcdonald-CID751-ID6Re0H.html#e361bb126d <---sprzedaję ją tutaj (odbiór osobisty na terenie Zielonej Góry)

• Dzieciństwo
  • Z biblioteki