Magija na haju. Zastosowanie konopi w rytuałach i mistycyzmie

Okładka książki Magija na haju. Zastosowanie konopi w rytuałach i mistycyzmie
Philip H. Farber Wydawnictwo: Illuminatio ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
High Magick: A Guide to Cannabis in Ritual & Mysticism
Illuminatio
2021-04-28
2021-04-28
Bartłomiej Kotarski
magija okultyzm ezoteryka marihuana konopie magia Illuminatio

Ciekawa, wnosząca dużo, pokazująca wiele alternatyw do których można wykorzystać "HAJ". Przydatna do samorozwoju , medytacji, rozmyśleń.Zawiera wiele praktycznych informacji łącznie z przepisami. Kupiłam dla żartu bo była w promocji, jednak miło się rozczarowałam bo okazała się naprawdę wartościową lekturą. Polecam.

"MAGIJA NA HAJU" PHILIP H. FARBER
Poznaj magiczne sposoby na zastosowanie konopi i zmień swoje życie !

Świetna książka z gatunku ezoteryki.
Sądzę, iż lektura ta stanie się bardzo popularna w pewnych kręgach, a prawdy i przykłady w niej zawarte będą powtarzane.

Duża dawka wiedzy na temat konopi , historii jej powstania, stosowania i wpływu na człowieka.
Bardzo prosty i czytelny język oraz styl. Wiele ciekawostek i konkretnej wiedzy z tego zagadnienia.
Autor wykazał się rozległą wiedzą na temat konopi, rytuałów i mistycyzmu.
Nic dziwnego gdyż, jest on nauczycielem, czarownikiem i autorem wielu książek poświęconym magii.

Cała książka podzielona jest na dwa rozdziały. W pierwszym poznajemy Podstawy : czyli kilka słów o tej roślinie, formy w jakich występuje i jej zastosowanie. Poznamy też symbol liścia, jakie znaczenie w kabale mają konopie. Dowiemy się o magicznej historii i tej najnowszej oraz to co bardzo istotne - oddziaływanie konopi na nasz umysł i ciało.
Część druga to Praktyka : czyli czym jest magija ?, dowiemy się o rewolucji enteogenicznej, otrzymamy wskazówki jak uwolnić się od mentalnych więzów, czym są dredy i ja k je zrobić. Dowiemy się też więcej o marihuanie i zastosowaniu w medytacji. Jak ważna jest prawidłowa technika oddychania. Jak konopie wykorzystywane są w jodze. Będzie też o medycynie energetycznej, kundalini, hipnozie, śmiechu, uzdrawianiu i jeszcze sporo ciekawych zagadnień.
Mamy też kilka dodatków czyli Obalanie mitów, Zagrożenia i słowniczek ważnych pojęć.

Obowiązkowa lektura dla osób, które chcą poznać tajniki magii jaka kryje się w konopi.

A jak wiemy ma ona cudowne działanie :)

"MAGIJA NA HAJU" PHILIP H. FARBER
Poznaj magiczne sposoby na zastosowanie konopi i zmień swoje życie !

Świetna książka z gatunku ezoteryki.

Bardzo prosty i...

Dodaj cytat z książki Magija na haju. Zastosowanie konopi w rytuałach i mistycyzmie