Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem #7

Okładka książki Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem #7
Chie Inudoh Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem (tom 7) Seria: Exclusive komiksy
komiksy
Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem (tom 7)
Exclusive
Aoi Horus no Hitomi - Dansou no Joou no Monogatari (碧いホルスの瞳 -男装の女王の物語-)
Studio JG
2021-05-25
2021-05-25
Justyna Harasimiuk-Latoś
manga seinen dramat starożytny egipt historyczna

Większych sensacji nie było. Choć zauważyłam ciekawą według mnie rzecz: młody się kwapi do walki chociaż nie ma umiejętności ani siły(jeszcze), a wątła kobieta zmuszona walczyć daje czadu. No, zobaczymy co dalej.

Jestem bardzo ciekawa, jak to wszystko się skończy. Czy autorka będzie trzymała się faktów, czy wymyśli inne zakończenie.

Dodaj cytat z książki Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem #7