Literatura a religia – wyzwania epoki świeckiej. Tom 2 Literatura polska po 1945 r. – kierunki, idiomy, paradygmaty

Agnieszka BielakŁukasz Tischner Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego językoznawstwo, nauka o literaturze
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
językoznawstwo, nauka o literaturze
2020-12-08
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Literatura a religia – wyzwania epoki świeckiej. Tom 1 Teorie i metody Tomasz Garbol, Łukasz Tischner
0,0
Literatura a r... Tomasz Garbol, Łuka...
Okładka książki Scenariusze końca. Zmierzch, kres, apokalipsa Agata Bielik-Robson, Joanna Bielska-Krawczyk, Daniel Cichy, Dariusz Czaja, Magdalena Heydel, Wiesław Juszczak, Adam Lipszyc, Jakub Momro, Stanisław Obirek, Paweł Próchniak, Roma Sendyka, Łukasz Tischner
6,6
Scenariusze ko... Agata Bielik-Robson...
Okładka książki Miłosz i Miłosz Aleksander Fiut, Artur Grabowski, Łukasz Tischner
0,0
Miłosz i Miłosz Aleksander Fiut, Ar...