Salama! Madagaskar mówi dzień dobry

2021-03-12
2021-03-12

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Książka przeczytana w ramach akcji #wyspiarskimaraton

„Salama! Madagaskar mówi dzień dobry” to książka zabierająca czytelnika w podróż po egzotycznej wyspie leżącej na Oceanie Indyjskim. Wraz z autorem przemierzamy madagaskarskie wioski, spacerujemy znaną na całym świecie aleją baobabów czy podziwiamy piękne wybrzeże.

Niestety mnie w tej pozycji czegoś zabrakło. Według...

Cudowna książka, która pozwala bezpiecznie przenieść się na piękny Madagaskar. Świetne zdjęcia, ciekawy opis! Polecam!!!

• 2021
  • Zainteresowania: Podróże małe i duże