Szym Pansik nie śpi całą noc

Suzanne Lang Wydawnictwo: Papilon Cykl: Szym Pansik (tom 3) opowieści dla młodszych dzieci
Papilon
frustracja noc sen zabawa emocje
Szym Pansik (tom 3)
opowieści dla młodszych dzieci
frustracja noc sen zabawa emocje

Świetne ilustracje i poczucie humoru autorki sprawia, że z chęcią wracamy do kolejnych części Szym Pansika. Tym razem niełatwe spotkanie z rodziną i starszym bratem:) Książka pokazująca różne emocje u małych i dużych.

najsłabsza z tych 3 części
słabo wyrażony przekaz, mało jasny dla dziecka

• Dla Dzieci
  • Literatura dla dzieci