Kup teraz - 14 ofert w cenie od 22.63 zł do 35.91 zł

Kolorowy potwór idzie do przedszkola

Anna Llenas Wydawnictwo: Mamania Cykl: Kolorowy potwór (tom 2) opowieści dla młodszych dzieci
El Monstruo de Colores va al cole
Kolorowy potwór (tom 2)
opowieści dla młodszych dzieci
Zofia Raczek
kolorowy potwór Anna Llenas emocje przedszkole

Książka Anny Llenas zachwyca nas barwą kolorów a także nietypowymi ilustracjami. Na białych stronach znajdziemy bohaterów i przedmioty, wyciętych z gazety, z kartonu czy pokolorowanych kartek. Sprawia to, że otrzymujemy efekt 3d, który momentami aż woła aby dotknąć, sprawdzić czy to na pewno stanowi całość. Ilustracje utrzymane są w stylu “dziecięcej ręki” , niedokładne...

Bardzo ciekawa książeczka dla dzieci. Przeczytaliśmy ja dziś z synem. Piękne ilustracje, dziecko, które uczy się czytać może śmiało samo przeczytać ją.

Tekst nie zachwyca, ale ilustracje przepiękne, dające możliwość do interpretacji. Moja córeczka po przeczytaniu, wprawdzie z uwagą, wolała sama przeczytać mi opowieść na podstawie tego, co widziała na obrazkach. I to była fascynująca przygoda

• 2020
  • Żłobek
  • 2020
  • Lit. dziecięca
  • Biblioteczka malucha
  • Gacusiowa półeczka ♥
  • Dla dzieci
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Kolorowy potwór idzie do przedszkola