Pieniądze dla początkujących

Papilon
2021-02-24
2021-02-24
Szkoła Podstawowa (10-12 lat) pieniądze kredyty bogactwo bieda

Okładka książki Psychologia dla początkujących Lara Bryan, Rose Hall, Eddie Reynolds
Ocena 9,1
Psychologia dl... Lara Bryan, Rose Ha...

Na półkach: , , , ,

Bardzo fajna książka popularnonaukowa dla starszych dzieciaków, wprowadzająca w podstawy ekonomii. Ja również świetnie się bawiłam podczas czytania, a nawet dowiedziałam nowych rzeczy albo wyjaśniłam te nie do końca zrozumiane. Przystępny język i świetne grafiki. Polecam.

Dodaj cytat z książki Pieniądze dla początkujących