Rzekła rzepa rzepakowi. Gramatyka i ortografia na wesoło (miękka oprawa)

Okładka książki Rzekła rzepa rzepakowi. Gramatyka i ortografia na wesoło (miękka oprawa)
Roman Pisarski Wydawnictwo: Greg Seria: 96 stron w kolorze wierszyki, piosenki
wierszyki, piosenki
96 stron w kolorze
Greg
2018-01-01
2018-01-01
podręcznik wierszowany gramatyka ortografia nauka zabawa
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

Książeczka warta zakupu dla każdego ucznia, przed którym stoi wyzwanie opanowania ortografii. Czcionka przyjazna oku a wierszyki w przyjemny sposób wyjaśniają, uczą a nawet poprawiają wymowę. Poza wierszykami zasady gramatyki i ortografii - tak więc wszystko w jednej książeczce.

Z gramatyką nigdy nie miałam kłopotu, ale ortografia - to moja pięta Achillesowa. Dlatego też, gdy moja Ala zaczęła chodzić do szkoły zwracam na to tak wielką uwagę. Nie chciałabym, żeby miała ten sam kłopot co ja. Chce by moja córka bez kłopotu rozróżniała te wszystkie zasady i zapamiętała wszystkie wyjątki. Znajomość ortografii i gramatyki znacznie ułatwia życie. Wierzcie...

Lektura podzielona jest na dwie części. W pierwszej z nich autor przygotował dla dzieci wesołe rymowane wierszyki, które w atrakcyjny sposób objaśniają poszczególne zasady ortografii i gramatyki polskiej oraz ułatwiają ich zapamiętanie. Wierszyki te poruszają wiele różnych tematów ale najważniejsze jest to, że wpleciono w nie podstawowe zasady, które w tym przypadku jak...

• Greg
  • Książki mojego dzieciństwa
  • Sebastian 2020

Dodaj cytat z książki Rzekła rzepa rzepakowi. Gramatyka i ortografia na wesoło (miękka oprawa)