Dziewczyna, która patrzyła w słońce

Anna Szczęsna Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Między stronami życia (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Kobiece
literatura polska
Między stronami życia (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

,, Dziewczyna, która patrzyła w słońce " Anny Szczęsnej to pierwsza część bardzo dobrze zapowiadającej się serii,, Między stronami życia".
Michał Tarkowski to znany i popularny autor horrorów. Justyna Różycka to autorka przepięknych romansów, dzięki którym trafiła na szczyt listy bestsellerów. Każdy z nich na pozór szczęśliwy, spełniony zawodowo, udaje przed samym sobą....

Ręka do góry, kto lubi lekkie i przyjemnie książki? Na pewno znajdzie się wielu. Więc jak tylko lubicie tego typu książka, to na pewno spodoba Wam się również nowa książka Anny Szczęsnej.
„Dziewczyna, która patrzyła w słońce” to historia młodej, ale za to już bardzo popularnej pisarki Justyny, autorki licznych romansów oraz Michała, pisarza powieści grozy. Wszystko zaczyna...

„Dziewczyna, która patrzyła w słońce” – Anna Szczęsna

On- prawie czterdziestoletni mężczyzna. Autor powieści z gatunku horror. Samotnik. Jest w trakcie pisania swojej kolejnej książki. Cały czas dąży do tego aby to jego dzieło znalazło się w topce czytanych pozycji w kraju.

Ona- pozytywnie nastawiona do życia, znana pisarka romansów. Otwarta na świat, uwielbiająca kontakt...

• Legimi
  • Do zdobycia