Mistrz romansu Nozaki #7

Okładka książki Mistrz romansu Nozaki #7
Izumi Tsubaki Wydawnictwo: Waneko Cykl: Mistrz romansu Nozaki (tom 7) komiksy
komiksy
Mistrz romansu Nozaki (tom 7)
Gekkan Shoujo Nozaki-kun
Waneko
2021-02-24
2021-02-24
Amelia Lipko
komedia romans szkolne życie 4-koma shounen manga

Na półkach: , , , ,

MIŁOŚĆ, SZKOŁA, RYSOWANIE… I INNE POMYŁKI

Jedna z moich ukochanych serii komediowych powraca z nowym tomem! „Mistrz romansu Nozaki”, bo o niej mowa, choć tytuł wskazuje na typową szojkę, to manga dla każdego, niezależnie od płci, kto lubi się pośmiać i chce poprawić sobie humor. Choć nie ulega wątpliwości, że najlepiej bawić będą się ci, z romantycznymi schematami obeznani.

W przypadku mangi takiej, ja ta, czyli składającej się z jednostronicowych gagów, trudno jest tak do końca mówić o fabule, ale i tak przyjrzyjmy się, co dzieje się w najnowszym tomiku.
A zatem coś dzieje się z Sakurą! Tak, ta grzeczna dziewczyna, zakochana w Nozakim licealistka, która została jego asystentką, zaczyna źle go traktować. Wyłudzanie od niego rzeczy to jedno, ale jednocześnie Sakura chce go zniszczyć w szkolnym turnieju sportowym. Co tu się dzieje? O co chodzi? A przecież nie oni jedni są bohaterami tej serii. czy Wakamatsu wyzna miłość Seo? Czy na Miyako czai się uczucie? I co jeszcze się wydarzy?

MIŁOŚĆ, SZKOŁA, RYSOWANIE… I INNE POMYŁKI

Na półkach: , , , , , ,

Bardzo lubię tą mangę. Niby romans, ale mocno komediowy i można się przy nim nieźle zrelaksować. Podoba mi się, że autorka nie skupia się na jednej parze, ale daje każdemu swoje pięć minut. Nawet drugoplanowym postaciom.

Dodaj cytat z książki Mistrz romansu Nozaki #7