Kuroshitsuji #30

2021-02-23
2021-02-23
Karolina Balcer
Przygodowe Anioły/demony Dzieci Shinigami Europa Przeszłość

Okładka książki Moriarty: Tom 1 Arthur Conan Doyle, Hikaru Miyoshi, Ryosuke Takeuchi
Ocena 7,8
Moriarty: Tom 1 Arthur Conan Doyle,...
Okładka książki The Promised Neverland #20 Posuka Demizu, Kaiu Shirai
Ocena 7,7
The Promised N... Posuka Demizu, Kaiu...
Okładka książki The Promised Neverland #19 Posuka Demizu, Kaiu Shirai
Ocena 7,9
The Promised N... Posuka Demizu, Kaiu...

Kolejny tomik „Kuroshitsuji” to poniekąd powrót do przeszłości. Podobał mi się zabieg, którego użyła Toboso. Jestem ciekawa tego, jak pracownicy rezydencji Phantomhive'ów dostali się do pracy i jakie wcześniej mieli życie, a teraz miałam okazję poznać historię Mey Lin. Ciekawa jestem jeszcze ogrodnika, który wiernie broni młodego hrabiego, pod niepozorną dbałością o ogród. Przede wszystkim zaś, ciekawa jestem dalszego rozwoju akcji w posiadłości barona, który pożera swoje pokojówki. W końcu to jest główny wątek, który aktualnie przerabiamy z bohaterami. Niemniej jednak kilka bocznych dróg nikomu nie zaszkodzi i mam nadzieję, że kolejny tomik będzie utrzymany w podobnym schemacie, ale tym razem będzie to opowieść Finniego.
Jeżeli Wasza miłość do kamerdynera trwa, to trzydziesty tomik „Kuroshitsuji” na pewno spełni Wasze oczekiwania. Z niecierpliwością czekam na kolejną część tej serii i mam też nadzieję, że nie będę musiała czekać długo.

Od samego początku uwielbiałam May Lin i cieszę się, że dostaliśmy cały tom poświęcony jej historii!

2041

Mila odskocznia od glownej akcji, ale calkowicie zaskakujaca ^.^ Poznajemy w tym tomie wieksza czesc historii pokojowki Mey Lin, ktorej zycie wcale nie bylo proste i przyjemne. Oraz dowiadujemy sie dlaczego nosi ksywke "sowa" ;) nastepny tom raczej wroci juz na wlasciwe tory co sugeruje nam koncowka.

Dodaj cytat z książki Kuroshitsuji #30