Żelazne zasady

Okładka książki Żelazne zasady
Agata Polte Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Żelazne serca (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Żelazne serca (tom 1)
NieZwykłe
2021-03-10
2021-03-10
romans mafijny literatura polska

Ta dwójka zostanie w moim serduszku na zawsze. 😍

Malia opuszcza swoje miasto zostawiając za sobą mafiją przeszłość. Jednak kiedy rozpoczyna nowe życie w nowym miejscu, okazuje się że przeszłości nie da się tak łatwo zostawić. Tuż po przeprowadzce Malia przypadkiem wpada na samego Diabła z Wybrzeża - Enza Tossella. Mężczyzna odrazu sprawdza tożsamość nieznajomej, kiedy poznaje prawdę, wpada na genialny plan…, sama dziewczyna również ma powód, aby wykorzystać mężczyznę do swoich celów. Jednak czy to będzie tylko wykorzystanie??? Czy może jednak coś więcej???

Aaaaa, jestem zakochana, znowu. Jako że ostatnio wyszła już 5 część Żelaznych Serc, postanowiłam zrobić re-read 1 części. I tak jak za pierwszym razem, tak i teraz jestem Za-ko-cha-na.❤️ Aga nigdy mnie nie zawiodła i każda z jej książek jest jeszcze lepsza niż poprzednia.

Ale wracając…. No nic dodać, nic ująć, bohaterowie są perfekcyjni. Nie traficie tu na oklepany wątek zaaranżowanego małżeństwa, czy historii nieporadnej dziewczynki, a poznacie historię dwójki, bardzo silnych ludzi. Enzo Tossell - super hot, boss jednej z najpotężniejszej rodziny mafijnej🔥 oraz Malia Ferrero - żelazna zabójczyni, silna i niezależna kobieta❤️, których łączą cele, ambicje i zadanie…

Dodatkowo pojawia się też wątek siostry Enza, który po prostu skradł moje serce😍

Zagłębianie się w świat tej dwójki, poznawanie ich myśli, zasad jest niesamowitym i niezapomnianym przeżyciem🔥, historia jest zaskakująca i do końca, tak naprawdę, nie wiadomo co się wydarzy🙈🔥

Uważam, że jest to jeden z najlepszych romansów mafijnych jakie czytałam❤️ Historia Malii i Enza jest emocjonująca, pełna wrażeń i namiętności🔥.

Bardzo, bardzo, bardzo polecam ją każdemu❤️🔥

Ta dwójka zostanie w moim serduszku na zawsze. 😍

"Żelazne zasady" Agata Polte.

Książka jest bardzo przyjemna i szybko się ją czyta. Mnie wciągnęła już od pierwszych stron. Wątek mafijny jest fajnie rozwinięty dzięki czemu cała fabuła jest łatwa do zrozumienia.

Malia chciała odciąć się od świata mafijnego lecz los miał dla niej nieco inne plany. Pewnego deszczowego dnia śpiesząc się do kosmetyczki wpadła na pewnego mężczyzna, nie wiedziała kim on jest oraz on nie wiedział kim jest kobieta.

Enzo Tosell zwany Diabłem z Wybrzeża nie miał pojęcia kto na niego wpadł, ale postanowił się dowiedzieć. Gdy już wiedział kim jest Malia Ferro postanowił ją wykorzystać.

Malia została zmuszona do wykonania zadania wyznaczonego przez Enza. Lecz w jakim kierunku pójdzie ich prywatna relacja? Czy będą dla siebie kimś więcej niż tylko współpracownikami?

Bardzo polecam tą książkę. Oczywiście nie każdemu spodoba się romans mafijny aczkolwiek sądzę, że jest to przyjemna odskocznia.

"Żelazne zasady" Agata Polte.

Polecam serdecznie

Polecam serdecznie

Na półkach: , , , , ,

W sumie to całkiem fajna historia. Oczywiście typowy romans, infantylny itp. ale dobrze się to czytało po prostu. Moja ocena oczywiście tez tyczy się stricte tego gatunku, a nie ogólnie książek jakie przeczytałam.
Podobało mi się w tej książce, że Mal była taką silna dziewczyną, choć było kilka sytuacji, które mnie nieco irytowały, bo nie uważam, że dziewczyna z takim charakterkiem tak by się zachowała, ale przymykam na to oko. Enzo też jest całkiem nieźle wykreowaną męską postacią, choć jest typowym macho, to daje się go lubić.

Książkę kupiłem dla mojej Mamy która lubi książki obyczajowe. Skusiła mnie wysoka ocena. Niestety książka obok gatunku obyczajowe nawet nie leżała.

Według Mamy książka jest prymitywna, wulgarna i prostacka. Mama książki ewidentnie nie poleca.

Bardzo fajna książka. Wciągająca. ❤️

Bardzo fajna książka. Wciągająca. ❤️

Gdy już nam się udaje zmienić nasze życie mimo tradycjom I wszystkim przeciwnościom losu, wszystko zmienia się razem ze zderzeniem z diabłem.
Ona nie wie kim on jest.
On nie wie nic o niej.
Jednak oboje czują ze są sobie równi.
Jedno jest ogniem drugie żelazem.
Uczucie nie ma prawa się pojawić.
Zagrożenie bliskich osób jest już pewne.
Jednak uczucie sprawia, że nawrlet ,druga ma swoje podstawy I okazuje się wyznaniem miłości.

Ona nie wie kim on jest.
On nie wie nic o niej.
Jednak oboje czują ze są sobie równi.
Jedno jest ogniem drugie żelazem.
Uczucie nie ma prawa się pojawić.
Zagrożenie bliskich osób jest już pewne.
Jednak uczucie sprawia, że nawrlet...

Świetna książka od której naprawdę ciężko było się oderwać. Mocne charakterystyczne postacie. Główni bohaterowie odpowiednio wykreowani na miarę mafii. Kobieta i mężczyzna, którzy wiedzą czym jest życie w tak chaotycznym świecie, gdzie wszystko może się zdarzyć - nawet uczucia o których nie mają bladego pojęcia, ale przyciąganie tych dwojga odbywa się na ich własnych zasadach. W przypadku wątków mafijnych to przyjemna odmiana, która pozwoli przyjemnie spędzić czas.

książka mnie nie zachwyciła, ale podoba mi się styl autorki. duży plus za dialogi - niektóre wybitne

Ciekawa fabuła i intrygi. Trzyma w napięciu do ostatniego rozdziału. Polecam!

Ciekawa fabuła i intrygi. Trzyma w napięciu do ostatniego rozdziału. Polecam!

Agata Polte Żelazne zasady Zobacz więcej
Agata Polte Żelazne zasady Zobacz więcej