Opowieści ukryte w danych. Wyjaśnij dane i wywołaj działania za pomocą narracji

Okładka książki Opowieści ukryte w danych. Wyjaśnij dane i wywołaj działania za pomocą narracji
Nancy Duarte Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
DataStory: Explain Data and Inspire Action Through Story
Helion
2020-11-13
2020-11-13
Leszek Sielicki
dane bigdata prezentacje slajdy

Pięknie wydana książka, warto mieć fizyczny egzemplarz. Ogromny plus za połączenie sposobów opowiadania o danych z praktycznymi wskazówkami i intrukcjami - bez zbędnego lania wody.