Taka jak ona

Okładka książki Taka jak ona Katarzyna Mak
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Taka jak ona
Katarzyna Mak Wydawnictwo: Videograf Cykl: Inna niż wszystkie (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Inna niż wszystkie (tom 2)
Videograf
2021-01-12
2021-01-12
literatura polska

Wyróżniona opinia i

Taka jak ona

przeczytanych książek 1218 napisanych opinii 881

Kiedy wyszło wydanie powieści „Tayler. Twój na zawsze” postanowiłam nadrobić zaległości i poznać tę historię od początku. Choć nie ma takiej potrzeby to ja nie była bym sobą. Więc zapoznajmy się z historią Matta i Liv a także Liz i Taylera.
Matt musi się pogodzić z odejściem Liv, choć jest to dla niego bardzo bolesny temat. Kobieta zostawiła tylko list i odeszła. Nie wie, co ma zrobić a tylko syn pozostawia go przy zdrowych zmysłach. Kiedy jednak pojawia się dziewczyna identyczna jak jego Liv zabiera ją ze sobą do mieszkania. Okazuje się, że to jej siostra bliźniaczka, o której żadna z sióstr do tej pory mnie miała pojęcia. Matt zatraca się w tej relacji, lecz czy zapomni o ukochanej?
Liv zostaje uprowadzona i uwikłana w intrygę. Jej życie wisi na włosku a do tego jej chore serce daje o sobie znać. Umieszczona w burdelu nie wie, co się jej dzieje, lecz tylko jedna kobieta lituje się nad nią i zawiadamia Taylera z prośbą o pomoc dla Amerykanki. Tylko mężczyzna nie wie tak naprawdę, komu pomoże. Ich ścieżki ponownie się zetkną po tylu latach. Tayler pomaga jej postanawia podarować jej coś, co uratuje jej życie. Jedyną zapłatą będzie coś, na co Liv nie będzie miała wyboru.
Co zrobi Liv?
Czy Matt pogodzi się z odejściem Liv?
Czy Liz będzie w stanie zastąpić Liv?
Tajemnice, zagadki z przeszłości, niewyjaśnione sprawy a także duża dawka humoru i łez tak tylko wygląda powieść autorki. Ja książkę mam już za sobą i zdecydowanie mogę powiedzieć, że ta powieść jest fenomenalna i gwarantuje miło spędzony czas.
Katarzyna Mak swoją powieścią na samym początku przeniosła mnie do innego świata, z którego nie miałam najmniejszej ochoty wychodzić. Książkę przeczytałam w jeden dzień, co za tym idzie czyta się szybko i przyjemnie. Ta publikacja to jedna wielka emocjonalna bomba atomowa. Autorka książki w bardzo doby sposób opisywała sytuacje zdarzeń a język i styl, z jakim się czyta jest zrozumiały dla czytelnika. Powieść pod każdym względem jest precyzyjnie dopracowana a bohaterowie przeżywają prawdziwe cierpienia.

Bardzo długo czytałam tę część. Na raty. Nie podobało mi się, że dwoje zakochany rozstaje nagle rozdzielony jest na 200 stron i w sumie powstają z tego dwie całkiem oddzielne historie.
Jednak wiecie co, ta książka jest naprawdę ciekawa. Fakt, jest dużo zamieszania, ale czyta się dobrze. Polecam!

„Taka jak ona” Katarzyna Mak kolejna książka, od której trudno się oderwać i zaskakuje.

Po tym jak Liv odeszła Matt nie może sobie poradzić. Zostawiła list i tak po prostu go zostawiła. Mężczyzna jest załamany i nie może się pozbierać. Jedynie jego kochany syn trzyma go jakoś przy życiu.

Liv nie przemyślała swojej decyzji i teraz poniesie konsekwencje. Pytanie czy przeżyje i będzie mogła wrócić do ukochanego?

Rewelacje jakie w tej książce odkryjecie to będzie sztos. Powiem wam, że obgryzałam paznokcie, czytając, bo emocje sięgały zenitu. Autorka świetnie poprowadziła fabułe i gwarantuje wam, że nie będziecie się nudzić.

Zdradzę wam, że poznacie nieoczekiwanie siostrę Liv, o której nie wiedziała. Nieźle się będzie tutaj działo. A co stanie się, jeśli w tej części pojawi się przeszłość i gangsterzy powrócą i trochę zamieszają.

Tayler to imię zapamiętajcie, bo zakochacie się w tym facecie i powiem wam, że autorka tak pokierowała całymi zdarzeniami w książce, że otwierałam oczy z zachwytu.

Jednym słowem serdecznie polecam i zachęcam, aby przeczytać oba tomy. A już 14.02.2024 r. dostaniemy kolejny tom, w którym poznamy historię Taylera.

@katarzynamakautor @videograf.sa

#recenzja #takajakona #katarzynamak #videograf #dabrowagornicza #zaczytanamama86 #kocham #uwielbiam

Druga cześć przeczytałam strasznie szybko. Zwroty akcji, intrygi , kłamstwa i miłość , tu jest wszystko. Zaskakująca fabuła , przez która nie pozwala odejść od czytania. Polecam, świetna seria, tylko szkoda ze trzecia cześć jest niedostępna .

Człowiek naiwny jest taki nieświadomy. Porwanie, burdel, gangster i miłość z dzieciństwa. Wdzięczność ma granice, a prawdziwa miłość pokona wszystko.

Dawno żadna książka mnie tak nie poruszyła i zaskoczyła. Dość dlugo wydaje się, ze tym razem nie będzie happyendu i niespodziewany zwrot akcji. Muszę przyznać ze przy części pierwszej (1 z 3) miałam mokre oczy i trzęsąca się brodę. Miło przeczytać książkę, która jest „inna niż wszystkie” ;)

1914

Ciekawość to pierwszy stopień do wielu zbędnych doświadczeń. Byłem ciekaw, jak Autorka wybrnie z cliffhangera, którym zakończyła "Inną niż wszystkie" i po lekturze uznaję, że mogłem jednak być bardziej asertywny wobec swoich własnych pomysłów.
Jeśli miałbym wybrać jedno słowo, by podsumować "Taką jak ona", to byłoby to: "niedorzeczna".

Co za emocje, co za historia

Co za emocje, co za historia

Książka ciekawa tak samo jak pierwsza część, nie spodziewałam się takich zwrotów akcji ale tak mnie wciągła że nie mogłam się oderwać. Czuję niedosyt 😉. Serdecznie polecam

Wieczorem przychodzę do Was z opinią na temat książki "Taka jak ona" @katarzynamakautor @videograf.sa
To była mieszanka uczuć... Od złości, po bezradność, radość...
Liv odchodzi od Matta... Mężczyzna staje się cieniem człowieka. Ma osobę, dla której żyje. Ma syna.
"Czułem już tylko żal i ból. Straszny, dojmujący, docierający do każdego zranionego zakamarka mojego ciała [... ] tak bardzo za nią tęskniłem"
W życiu mężczyzny pojawia się pewna kobieta, która może nieźle namieszać w sercu Matta...
❗"Nie można nikogo zmusić do miłości"
Czy Matt pogodził się z odejściem ukochanej? A gdyby los dał drugą szansę, czy tych dwoje mogłoby być ze sobą?
❗"Ludzie odchodzą. Nawet ci, których kochamy"
Gdzie tak naprawdę jest Liv? Kim jest Tayler?
Matt i Olivia to bohaterowie, z których los postanowił zadrwić... Jakimś cudem, udaje się to połączyć... Jednak czy są tymi samymi ludźmi co wcześniej? Czy ta sytuacja ich zmieniła?
Książka daje do myślenia
❗"Czy jesteśmy zadowoleni z własnego życia? Czy przeżyliśmy je tak, jakbyśmy chcieli? Czy może pozwoliliśmy, by ktoś inny przeżył je za nas?
❗"u schyłku drogi każdego z nas nachodzi refleksja. Oceniamy swoje życie, rozdzielając dobre i złe uczynki na dwie szale. Czasem wynik może nas zaskoczyć. Innym razem rozczarować. Ale tylko nielicznym udaje się stanąć przed lustrem i z uśmiechem wypisanym na twarzy powiedzieć "jestem dobrym człowiekiem i w zgodzie ze sobą i swoim sumieniem przeżyłem własne życie" "
Bardzo podobała mi się historia Matta i Liv... A teraz z utęsknieniem czekam na oddzielną historię Taylera, bo to jest dobry facet. Czy odzyska ukochaną, a może miejsce" tej jedynej "zajmie inna kobieta? Ojj jestem tego bardzo ciekawa.

To była mieszanka uczuć... Od złości, po bezradność, radość...

• Polska Autorka
  • Romans