Gorący śnieg

Okładka książki Gorący śnieg Monika Liga
Okładka książki Gorący śnieg
Monika Liga Wydawnictwo: motylewnosie.pl Cykl: Seria Żywioły (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Seria Żywioły (tom 1)
motylewnosie.pl
2020-12-15
2020-12-15
romans humor Tatry

Okładka książki Pałka Agnieszka Kowalska-Bojar, Monika Liga
Pałka Agnieszka Kowalska-...

Zosia od lat kieruje ludźmi w hotelach. Jest wielbicielką gór i gdy tylko nadarza się okazja pracy w Tatrach od razu z niej korzysta. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie właściciel, z którym Zośka miała do czynienia w pewnej parnej saunie. Jak rozwiążą ten konflikt interesów?

Książka od początku mnie do siebie zniechęciła. Pierwsza scena zbliżenia była dla mnie dość żenująca. Nie kupiła mnie tym kompletnie. Było tak dużo scen osiemnaście plus, że finalnie miałam ich dość i były dla mnie niesmaczne.

Wulgaryzmy w książkach mi nie przeszkadzają, ale tutaj aż kuły mnie w oczy. Chemia między bohaterami pojawiła się znikąd. Co do akcji w fabule to w ogóle jak dla mnie jej nie było. Zero zwrotów akcji, a intryga była pisana jakby po łepkach.

Ogólnie książka raczej z tych słabszych według mnie, ale każdy lubi, co innego, dlatego sami się przekonajcie czy wam przypadnie do gustu.

"Cho­le­ra, bycie opa­no­wa­ną bę­dzie trud­niej­sze, niż mi się wy­da­wa­ło. Ten facet jest po pro­stu zisz­cze­niem moich pra­gnień, także tych czy­sto fi­zycz­nych. Po raz pierw­szy w życiu nie po­tra­fi­łam za­pa­no­wać nad po­żą­da­niem i oba­wia­łam się, że widać to jak na dłoni."

"GORĄCY ŚNIEG"

#monikaliga

#namiętnehistorie

#gorącyśnieg wciągająca historia Zośki i Wojtka. Namiętna, gorąca, intensywna oraz przepełniona humorem. Ani przez chwilę nie oderwiecie się od książki, wręcz będziecie chcieli coraz więcej.

Drugie wydanie poszerzone, dopieszczone i niezwykle namiętne

Piekielnie gorąca historia, nie dziwię się, że zdobyła nagrodę #bestaudio #empikgo w kategorii #namiętnehistorie. Namiętność wręcz kipi w niej, że hejjj!!!

Podczas czytania w te upalne dni przedstawiona fabuła wręcz jeszcze bardziej rozgrzewa.

Na ochłodę proponuję coś zimnego :)

Monika Liga za każdym razem umie wciągnąć mnie do świata swoich bohaterów, zawsze mnie czymś zaskoczy, ale jedno mogę przyznać, że nie odkładam jej książek, dopóki nie przeczytam.
Bawiłam się świetnie czytając książkę "Gorący śnieg", przedstawieni bohaterowie są moimi ulubieńcami z nimi nie można się nudzić.:)

Zośka kocha góry, jej marzeniem jest połączenie pasji i pracy. Inteligentna, dojrzała Pani menadżer otrzymuje ofertę pracy w hotelu w Tatrach. Ofertę przyjmuje od razu, niespodziewająca się jakie niespodzianki przyniesie jej nowa praca.

Wojtek właściciel hotelu nie tylko jest nowym pracodawcą Zośki okazuje się, że spędziła z nim wcześniej bardzo gorące chwile. Obydwoje w myślach powracają do tych chwil. Pożądanie w nich cały czas buzuje i no cóż, opierać się nie będą :)

"Znowu było tak, jakby ktoś rzu­cił za­pał­kę na suche drew­no, a to za­ję­ło się ogniem od pierw­sze­go kon­tak­tu. – Zośka – mruk­ną­łem, obej­mu­jąc nagie po­ślad­ki, do­ci­ska­jąc ją do sie­bie. – Poń­czo­chy?"

Co wyniknie z tego wszystkiego, czy pogodzą pracę z życiem prywatnym? A może ktoś inny pokrzyżuje im plany?

Gorący śnieg jest pozycja dla każdego, kto chce się oderwać od rzeczywistości i zatopić się w historii tak pikantnej, namiętnej, że nawet roztopi najgrubszy lód. Dodatkowo dostajemy bardzo wyrazistych i realistycznych bohaterów. Dojrzali, wiedzą czego chcą, nie ukrywają czego oczekują od siebie. Nie da się ich nie lubić.

"Za­miast tego sta­łam jak słup soli i wpa­try­wa­łam się w fa­ce­ta z moich ma­rzeń ni­czym sroka w gnat. No to mnie za­świer­go­li­ło…"

Opisy otoczenia: góry Tatry, praca w hotelu, rozterki bohaterów nie tylko Zośki i Wojtka również drugoplanowych, którzy dużo wnoszą na całość książki, daje nam odczucie, że znajdujemy się tam razem z nimi.Niektórzy z nich będą musieli dokonać wyborów, a nie zawsze one będą odebrane pozytywnie.

Okładka przyciąga wzrok, patrząc na nią już wiedziałam, że czekają mnie niesamowite wrażenia podczas czytania. Książka świetnie wpasowała się w mój gust czytelniczy, przyznam, że za szybko ją się czyta, aż chciałoby się więcej. Niejednokrotnie wywołuje rumieńce na policzkach i przyspieszone bicie serca. Polecam serdecznie, zatrać się w namiętnej, erotycznej, zmysłowej pełnej emocji historii, przeplatanych intryg, tajemnic, zaskakujących zwrotów akcji. Dodatkowo pełna humoru i ciętych ripost między bohaterami, a wszystko to w przepięknej górskiej i świątecznej scenerii Tatr.

Polecam gorąco :)

Co będzie na pierwszym miejscu interes czy namiętność?

Zapraszam do przeczytania :)

"GORĄCY ŚNIEG"

#monikaliga

#namiętnehistorie

#gorącyśnieg wciągająca historia Zośki...

RECENZJA PATRONACKA
GORĄCY ŚNIEG - MONIKA LIGA

Autorka po raz kolejny oddała w ręce czytelnika świetną książkę. Tym razem była to odnowiona historia Zosi i Wojtka. Niby ta sama, a jednak z goła inna. Idealna ze względu na swoją scenerie. Chociaż nie gwarantuje, że obecne tam warunki pogodowe pomogą wam się ochłodzić. W starciu tej dwójki to nawet śnieg nie był bezpieczny. Topniał zdecydowanie szybciej, niż ich rosnące i gorące pożądanie.
Jedno muszę przyznać, że jeśli chodzi o idealne pierwsze wrażenie to Zośka mogłaby dostać złoty medal. Było iście wybuchowo i niespodziewanie. Chwila zapomnienia z przystojnym brunetem w saunie i powrót do nudnej codzienności? Pestka, pod warunkiem, że nie będzie się miało takiego pecha i za kilka miesięcy nie napotkasz obiektu swojego niegrzecznego i gorącego wybuchu ponownie. I uwaga będzie jeszcze lepiej, bo owy obiekt pożądania stanie się twoim nowym szefem. Takie rzeczy to tylko w "Gorącym śniegu"

"Postanowienie pierwsze: Nie palić zielska. Jeśli już palić, to od razu odseparować się od ludzi, w szczególności od mężczyzn. Seksownych, owłosionych, z grubą pałą."

Muszę powiedzieć, że ledwo zaczęłam czytać, a to było pierwsze co mnie od razu rozbawiło. Tak jakby musiała sobie wytłuszczyć grubym drukiem, co by nie walnąć plamy na przyszłość. Choć na to już było zdecydowanie za późno. Ale muszę przyznać, że mi zaimponowała swoim podejściem do pracy, tam gdzie pracownicy hotelu nie mogą niech Zośkę poślą. No i swoim zadziornym i wojowniczym charakterem. Jedno co można powiedzieć o Zośce i Wojtku to, że nie przebierali w słowach i nie tracili czasu na zbędne dyskusje. Wiedzieli czego chcą, a już szczególnie ona. Możecie być pewni, że takiej siły pożądania i gorących scen to jeszcze nie widzieliście. Dzieje się oj dzieje i to już od pierwszych stron. Pokazanie w książce prawdziwości pracy w hotelu sprawiło tylko, że cała akcja stała się jeszcze bardziej realna, nawet jeśli niektóre przypadki sprawiały, że miałam ochotę przewrócić oczami, a innym razem się zaśmiać. I niech mi ktoś powie teraz , że w życiu istnieją tylko jednorożce i słodko pierdzące chwile. Że nie warto szukać prawdziwej magii zimowej aury w postaci zwykłych ludzi, którzy mogą odmienić nas los i dać nadzieję na lepsze. To powiem wam wtedy żebyście sięgnęli po tą historię, która bardzo łatwo zmieni wasze zdanie, szczególnie kiedy zobaczycie, że seks to nie wszystko, a gwałtowny osąd i brak zaufania może stanowić dużą kłodę w relacjach międzyludzkich. Autorka zaserwowała dla swojego czytelnika rzeczywistość jak po dwóch stronach medalu. Z jednej strony dostaniemy relacje wybuchową, niespodziewaną i sypiącą iskrami pożądania tak mocno, że mogłaby spalić wszystko wokół. Ale przez to taką prawdziwą, która potrafi zmienić się w coś bardziej trwałego i ujawnić uczucie przed którym bronią się bohaterzy. Z drugiej strony dostaniecie "miłość" , która więcej ma wspólnego z egoizmem, manipulacjami i intrygami niż prawdziwym uczuciem. A wszystko to zamknięte w iście zimowej scenerii hotelu blisko Tatr.

RECENZJA PATRONACKA
GORĄCY ŚNIEG - MONIKA LIGA

"Gorący śnieg" Seria Żywioły Moniki Liga to wznowione wydanie książki, która w ubiegłym roku (2022) zdobyła nagrodę w plebiscycie Empik Go w kategorii NAMIĘTNE HISTORIE. Ja tę książkę czytałam ponad rok temu dzięki Book Tour. A tym razem mam ogromną przyjemność patronowania tej wznowionej wersji. I mało tego, bo poza wznowieniem autorka dopisała do książki małe co nie co :) A więc warto sięgnąć po tę lekturę!!!

Co mogę dziś dopisać jeszcze, aby Was zainteresować tą książką? Hm... Chyba to, że wszystko pióra Moniki Liga mogę brać w ciemno i nie zawodzę się! A ta książka nagrodę otrzymała nie bez powodu! W końcu jest zajebiście namiętna. To co tutaj autorka opisuje, wszystkie sceny seksu są tak opisane, że naprawdę krew w żyłach buzuje czytelnikowi!!! Jest ogień!!!

Może troszkę przybliżę Wam o czym jest książka. Zosia pracuje jako menadżer w hotelu. Zatrudnia się u Wojtka, który prowadzi swój hotel w Tatrach. Kiedy ta dwójka się poznaje, okazuje się, że poznali się jakiś czas wcześniej w gorrrrących okolicznościach. Teraz przyszło im ze sobą pracować. Tylko czy dadzą radę? Jak pracować z kimś, o kim się śniło i marzyło po nocach, a teraz ma się tę osobę na wyciagnięcie ręki?! Ale żeby nie było tak słodko, zawsze musi być ktoś, kto mąci i miesza w tej historii. Tutaj też takie osoby są. Mówi się, że w miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone. Tylko nie wszystkich to powiedzenie się tyczy! Autorka pokazuje nam blaski i cienie miłości, zarówno tej damsko męskiej, jak i damsko damskiej.

"...Lubiłam to miejsce, ten hotel i ludzi pracujących w nim. Czułam, że robię coś wbrew sobie, a wszystko w imię miłości. Miłość była warta każdego poświęcenia, ... Czy miłość usprawiedliwia zadawanie krzywd?"

Rozterki zakochanych, problemy w związkach, brak zaufania. To wszystko może doprowadzić do tych gorszych dni w związku. Czy wszystkie związki przetrwają? Kto będzie z kim i dlaczego? Czy Zosia zostanie w tym hotelu? Czy Wojtek pogodzi prowadzenie hotelu z ciągłą ochotą na swoją pracownicę? No to już sami doczytajcie. Ja tylko podpowiem, że Monika w tej książce dodała pewnych bohaterów, którzy jeszcze nie powiedzieli ostatniego zdania i będą w innej części SERII ŻYWIOŁY. Tak na koniec zadam Wam jeszcze pytanie - myślicie, że dążenie do stworzenia idealnego związku jest możliwe? Co to tak naprawdę oznacza - idealny związek? Bo moim zdaniem nie ma takich !

" Od kiedy pamiętam, skupiałam się wyłącznie na tym, by być żoną idealną. Świetna w kuchni, w łóżku, elokwentna, oszczędna, zorganizowana. Moim życiowym celem było bycie ideałem. Ozdoba mężczyzny, jego prawa ręka, powiernik trosk i lęków, strażniczka domowego ciepła."

Dialogi Was rozbawią, bohaterowie zapadną Wam w pamięć, a może i wkradną się do serducha. Namiętność i pożądanie tutaj aż kipi!!! Ja uwielbiam "Gorący śnieg". Jest to chyba najulubieńsza moja książka od tej autorki. Tym bardziej duma mnie rozpiera, że mogę jej patronować. Teraz pozostaje mi czekać na kolejne części z tej serii. I zachęcam Was do tej lektury.

„Gorący śnieg” to drugie wydanie poszerzonego pierwszego tomu z cyklu „ Seria Żywioły”, który otrzymał w tamtym roku nagrodę EmpikGo w kategorii NAMIĘTNE HISTORIE.

Zośka to 36 letnia kobieta, która od lat kieruje pracą w najróżniejszych hotelach i jest w tym naprawdę świetna. Pod koniec kontraktu w jednym z hoteli postanawia wyjechać na urlop w ukochane Tatry. To tam spędza również namiętne chwile w saunie z nieznajomym mężczyzna po czym ucieka. Pewnego dnia dostaje propozycje objęcia stanowiska menagera w hotelu w Tatrach, którą bez wahania przyjmuje. Właścicielem jest Wojtek - facet z sauny.

@monikaliga.pisarz stworzyła świetną fabułę w której znajdziemy przezabawne sytuacje, szczyptę tajemnicy , nie zabraknie też żarliwości i gorących scen. Głowni bohaterowie dojrzali, wiedzący czego chcą od życia a ich cięte riposty sprawiają, że lubimy ich od samego początku i wywołują niekontrolowane wybuchy śmiechu. Na uwagę zasługują też postacie drugoplanowe, które są ważne a ich pojawienie sie odgrywa ważną rolę. Do tego sceneria górska sprawia że książkę czyta sie szybko, z przyjemnością i wypiekach na twarzy.

„Gorący śnieg” to lekka, zabawna i wciągająca historia, którą rozgrzeje Was nie tylko w zimowe wieczory 😊

A na stronie autorki możecie zapoznać się z demo książki

Zosia od lat pracuje jako menadżer hotelu, zarządza ludźmi, ale również stara się przewidzieć awaryjne sytuację, które mogą się zdarzyć w obiekcie noclegowym. Jej pełen profesjonalizm ułatwia jej znalezienie pracy w górach, które uwielbia.
Piękne i malownicze Tatry, praca którą kocha, co może pójść nie tak.... jej nowym szefem zostaje Wojtek, którego poznała w gorących oparach sauny. Bardzo blisko go poznała.

🔥❄️🔥❄️

Książka, która otrzymała nagrodę EmpikGo została troszkę dopieszczona i oto jest jej drugie wydanie. Gratulacje dla Autorki.

To już moje kolejne spotkanie z Autorką, która swoim przyjemnym stylem, lekkością przedstawianych historii powoduje, że z ogromną przyjemnością sięgam po jej twórczość. Zostajemy porwani w wciągającą relacje Zośki i Wojtka, która zapewni nam zabawne sytuacje, cięty język bohaterów, ale przede wszystkim mamy zapewniony wzrost temperatury poprzez gorące sceny. Jeśli myślicie, że będzie to wiać nuda, to @monikaliga.pisarz dodała malutkie intrygi, które trochę namieszają w życiu bohaterów.

Nie tylko do czytania w zimowe wieczory, ale również w letnie, ale przygotujcie się na efekt uderzeń gorąca.

Zosia jest wybitną managerką hoteli, dzięki swojemu profesjonalizmowi jest znana i rozchwytywana przez całą branżę hotelarską.
Podpisuje niefortunny kontrakt i na 5 lat związuje się z tragicznym hotelem, dzięki Bogu ten czas dobiega już ku końcowi.
Odbywając swój ostatni urlop, spędzając cudowne chwile w saunie, trafia na przystojnego mężczyznę.
Chwilowo tracąc kontrole nad własnym ciałem, dochodzi między nimi do zbliżenia.
Rozkojarzona Zośka szybko opuszcza saunę, bo odbytym stosunku.
Zawsze opanowana, ogarnięta dziewczyna dopuściła się czegoś takiego. Nie mogła w to uwierzyć.
Po skończonym kontrakcie Zosia zaczyna szukać nowej pracy, nowego hotelu.
Wybór padł na ukochane Tatry.
Gdy dociera na rozmowę z właścicielem firmy, poznaje Wojtka.
Wojtek jest pamiętnym mężczyzna z sauny.

Czy ta współpraca może się udać?
Czy przygoda z sauny dyskwalifikuje Zosię?

Kolejna książka od Moniki Ligi.
„Gorący śnieg” to książka z typowym motywem romansu szef-pracownik.
Książka rozpoczyna się od dość nietypowego spotkania, po drodze możemy obserwować różne zawiłości w relacji głównych bohaterów i problemy, z którymi mogą się zmierzyć.
Po raz kolejny mamy do czynienia z ostrym językiem co zazwyczaj mi odpowiada, ale w momencie, gdy jest go za dużo, pojawia się u mnie lekki niesmak i tutaj niestety to się pojawiło.
Bardzo łatwo wczytałam się w tę historię i szybko przez nią przeleciał, książki Pani Moniki czyta się naprawdę przyjemnie.

Ocenka: 7/10

Chwilowo tracąc kontrole nad...

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

Zośka to młoda, piękna, pewna siebie kobieta, ktora pracuje w hotelu jako Pani menadżer. Od kilku lat zajmuje to stanowisko gdyż uwielbia to co robi. Praca dla niej to czysta przyjemność. Jednak i jej czasami przysługuje odpoczynek. A że kocha góry wybiera się na odpoczynek właśnie tam. Podczas swojego urlopu w saunie trafia na niezwykle przystojnego faceta. Pod wpływem chwili i zauroczenia dają się ponieść emocjom i obdarowują siebie nawzajem niezwykłym zbliżeniem. Po wszystkim Zośka ucieka z sauny gdyż sama jest zaskoczona swoim zachowaniem.
Po powrocie zatraca się w pracy. Trafia jej się niezwykła okazja. Od zawsze pragnęła zostać Panią menadżer w hotelu w Tatrach i właśnie dostaje taką możliwość. Oczywiście przyjmuje propozycję. Ależ jakie jest jej zaskoczenie gdy właścicielem okazuje się nie kto inny a Wojciech - tajemniczy mężczyzna z sauny.

Czy Zośka odważy się pracować z mężczyzną, który przyprawia ją o szybsze bicie serca? Czy zbliżenie, które miało miejsce w saunie wpłynie na ich współpracę?

Każdy kto chociaż raz przeczytał coś spod pióra Moniki wie że jest to totalny sztos. Po każdej książce czuję niedosyt i chcę więcej. Tym razem dostaliśmy ciekawą historię z motywem szef - pracownica. Lekkie pismo oraz świetne teksy bohaterów sprawiają że książkę czyta się szybko i z wypiekami na twarzy 😉 a atmosfera między tą dwójką była tak gorąca 🥵🥵🥵 że i czytelnikom się udzieli 😉😊 @monikaliga.pisarz dziękuję za możliwość przeczytania i recenzji,,Gorącego śniegu"

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

Gorący śnieg" to powieść, która wciągnęła mnie w swój zmysłowy i intrygujący świat. Autorka, Monika Liga, udowadnia, że posiada niezwykły dar do kreowania bohaterów, których losy stają się niemalże rzeczywiste, a czytelnik nie jest w stanie oderwać się od ich historii.

Główna bohaterka, Zosia, to silna, ambitna pani manager, której zaangażowanie w pracę i pasja są godne podziwu. Jej postać emanuje pewnością siebie, a jednocześnie wrażliwością.
Kim jest dla niej przystojny hotelarz, Wojtek, który przy pierwszym spotkaniu wywołuje ogień pożądania, trudny do opanowania?

Wydawać by się mogło, że chwila spędzona w saunie miała być jedynie przelotnym flirtem, ale okazuje się, że ... Bohaterowie nie potrafią przestać myśleć o tym, co się wydarzyło, mimo że od tamtego czasu minęło wiele miesięcy, a kontakt między nimi się zerwał. Monika Liga zgrabnie buduje napięcie i emocje, które towarzyszą dwojgu głównych bohaterów.

Los bywa przewrotny i sprawia, że Zosia oraz Wojtek ponownie spotykają się na swojej ścieżce, tym razem na polu zawodowym, w ukochanych Tatrach.
Co wyniknie z ich spotkania?

Czy zapomną o tamtej jednej nocy sprzed kilku miesięcy i będą razem pracować?

Czy połączy ich coś więcej?

Czy namiętność i pożądanie, które wybuchło między nimi, wystarczą, by zbudować coś trwałego?

"Gorący śnieg" to powieść, która porusza tematy miłości, pożądania, ale również pracy i pasji. Autorka brawurowo przedstawia konflikty emocjonalne bohaterów, a ich wewnętrzne przemyślenia są prawdziwe i autentyczne.

Jedynym minusem może być czasami przewidywalna fabuła i schematyczność niektórych wydarzeń. Jednak całościowo to wciągająca lektura, która dostarcza emocji, jak i refleksji nad naturą uczuć i relacji między ludźmi.
Monika Liga udowadnia swoje literackie umiejętności, zapewniając czytelnikowi znakomite wrażenia. Dla miłośników romansów i intrygujących historii.

Zosia to 36 letnia kobieta, która wie czego chce od życia.
Jest świetnym managerem w jednych z hoteli.
Gdy kończy jej się kontrakt postanawia wyjechać na krótki urlop w ukochane Tatry.
Spędzając czas na relaksie w saunie poznaje Wojtka, aż zbyt dogłębnie 😈🥵

Postanowienie pierwsze: Nie palić zielska. Jeśli już palić, to od razu odseparować się od ludzi, w szczególności od mężczyzn.
Seksownych, owłosionych, z grubą pałą. 😈😅

Oboje sądzą, że to jednorazowy wyskok, choć nie potrafią przestać o sobie myśleć.
Los jednak lubi płatać figle i dochodzi do ponownego spotkania😍
A Zosia zostaje menegerem w Wojtka hotelu.

Jak potoczą się dalsze losy bohaterów?

Czy będą potrafili pracować wspólnie?

"Gorący śnieg" to pikatna a zarazem pełna humoru historia. Scen erotycznych jest dużo ale opisane ze smakiem i ogniem.
Bohaterowie są dojrzali przez co są bardzo wyraziści.
Oboje wiedzą czego chcą od życia i do tego dążą. ❤️‍🔥
Dzięki takim bohaterom książkę czyta się bardzo przyjemnie. Dużo scen wywołało we mnie rumieńce na policzkach i salwy śmiechu. Bardzo lubię czytać książki z perspektywy obojga głównych bohaterów i to tu dostałam.
Dodatkowo ta sceneria górska, która ogromnie mi się spodobała, po prostu wow 😍
Gorąco polecam 🔥❤️

Zosia to 36 letnia kobieta, która wie czego chce od życia.
Jest świetnym managerem w jednych z hoteli.
Spędzając czas na relaksie w saunie poznaje Wojtka, aż zbyt dogłębnie 😈🥵

• Przeczytane 2021