Gorący śnieg

bestsellery TaniaKsiazka.pl

Recenzja

🔥 GORĄCY ŚNIEG 🔥

AUTOR: Monika Liga

Książkę przeczytałam dzięki Booktour który zorganizowała Opetanaprzezslowa .

" I tu mnie zamurowało, głos uwiązł mi w gardle, nogi wrosły w wykładzinę na podłodze.
Patrzyłam oto w najczarniejsze oczy, w jakikolwiek zaglądałam."

Gorący Śnieg to pierwsza część serii żywioły.

Tą część przeczytałam jako drugą, nie wiem jakim sposobem pomyliłam części, po części nie żałuję bo mogłam inaczej spojrzeć na Jolę
Bo w tej części raczej nie polubiłam jej za bardzo.

Gorący Śnieg to iście piekielnie grzeszna pozycja, a wszystko w pięknej scenerii Tatr. Pełna zabawnych zwrotów akcji, intryg, humoru i piekielnie gorących scen erotycznych i namiętności.

Autorka zaszalała jest nieprzyzwoicie gorąco.
Lubię styl Moniki, ponieważ jest lekki w odbiorze, i taki bezpośredni.
Od samego początku tej historii tak się wkręciłam, że dosłownie mnie pochłonęła. Bardzo ciężko było ją odłożyć, choć na chwilę.

Książka składa się z kilku wątków i dość krótkich rozdziałów. Opowiedziana jest z perspektywy kilku postaci.
Dwie grają pierwsze skrzypce, czyli Zośka i Wojtek.
Możemy bohaterów poznać w ten sposób lepiej, spojrzeć ich oczami, na ich emocje i uczucia.
Bohaterowie są świetnie wykreowani, wyraziści. I to postacie które obdarzyłam sympatią.
Czuć było między Zośką a Wojtkiem to coś, ten żar, przyciąganie, chemię wzajemną fascynację.

" Obróciłem się w kierunku wejścia, by się przywitać i wtedy nastąpił moment, który można nazwać zawiśnięciem w próżni. Wszystkie zmysły wyłączyły się, pozostał jedynie obraz. Oczy zarejestrowały twarz kobiety, której szukałem, o której marzyłem....."

Zośka ma 36 lat, to dojrzała, stanowcza inteligentna kobieta, która wie, czego od życia oczekuje. Jest singielką, spełnia się w swojej pracy.
Pracuje w branży hotelarskiej, kieruje pracą ludzi w hotelu. Jest w tym bardzo dobra. Każdy chce ją mieć u siebie.
Dostaje ofertę wymarzonej pracy w jej ukochanych Tatrach, bez wahania przyjmuje to stanowisko.
Co najśmieszniejsze w tym wszystkim, okazuje się, że jej przyszłym pracodawcą jest człowiek, którego poznała w dość iście piekielnie gorących okolicznościach.

Czy będą potrafili razem pracować pomimo tego co wydarzyło się między mimi.

Recenzja

🔥 GORĄCY ŚNIEG 🔥

AUTOR: Monika Liga

Książkę przeczytałam dzięki Booktour który zorganizowała Opetanaprzezslowa .

Patrzyłam oto w najczarniejsze oczy, w jakikolwiek zaglądałam."

Gorący Śnieg to pierwsza część serii żywioły.

Tą część przeczytałam jako drugą, nie wiem jakim...

Na półkach: , , , ,

Dlaczego ta książka ma tak wysoką ocenę??? Nie dowierzam. Jak dla mnie to zwykły pornos w okładce i na papierze. Ok, rozumiem pikantne sceny, żar między postaciami który przenosi się na czytelnika a pomiędzy tym powinny być dialogi, które wywołują szybsze bicie serca, jakaś fajna historia, akcja, a tu nic. Uprawiają seks za każdym razem jak się zobaczą i z czasem to stało się po prostu niesmaczne, nieciekawe, nieujmujące. Nie ma w tej książce żadnej fabuły wokół której oparta jest historia, nic nie zaciekawia na dłużej, nic nie daje pola do wyobrażenia sobie tej sytuacji.

SŁABO!!!!

Książka „Gorący śnieg” to kolejny erotyk po, którego sięgnęłam. Gdzieś kiedyś mi się wyświetlił. Opis wydawał się być intrygujący więc wrzuciłam książkę od razu na półkę w Empik Go. Zdążyłam zapomnieć o tym tytule aż tu nagle ponownie wpadł mi w oko. Dość rzadko sięgam po erotyki więc może i nie mam aż takich wymagań, ale ta książka jak dla mnie była po prostu rewelacyjna. Niby erotyk, ale książka była tak zabawna, że mało brakowało, a cały autobus by się musiał ze mną śmiać.
Zośka od lat pracuje w branży hotelowej. Marzy jej się posada w hotelu u podnóża Tatr. Taka propozycja pojawia się tuż przed świętami. Właścicielem hotelu, gdzie pracę ma rozpocząć Zośka okazuje się być Wojtek - tajemniczy nieznajomy, na którego nasza bohaterka miała okazję nadziać się kilka miesięcy wcześniej. Zośka doskonale radzi sobie w nowej pracy. Bez trudów potrafi radzić sobie i rozwiązywać wszystkie problemy hotelowych gości. Jaka w tym wszystkim okaże się rola Wojtka? Gwarantuję Wam, że przy tej dwójce nie można się nudzić.

Praca marzeń, przystojny właściciel i zaskoczenie. Ale tak to jest jak raz w życiu się zaszaleje... Fajnie się czytało

"Gorący śnieg" Moniki Ligi @monikaliga.pisarz to historia Zośki, kobiety po trzydziestce, która wie, czego chce. Odnosi sukcesy jako menadżerka hoteli w górach. Jest piękna, inteligentna, ale samotna. Tuż przed świętami otrzymuje posadę w luksusowym hotelu w Tatrach. Wszystko byłoby cudownie, gdyby nie właściciel owego gościńca - Wojtek. Zośka przeżyła z nim upojne chwile i nadal nie może o nim zapomnieć. Czy mimo wzajemnego pożądania uda im się współpracować? A może uczucia wezmą górę? Przekonajcie się sami...
Choć na półce mam dwie książki Autorki - było to moje pierwsze spotkanie z twórczością Moniki. I już wiem, że szybciutko muszę nadrobić zaległości :)
Książkę czyta się niesamowicie szybko i bardzo przyjemnie. Autorka ma lekkie pióro I świetnie nim operuje tworząc niesztampowych bohaterów. Podobało mi się, że Zośka i Wojtek są osobami dojrzałymi, z bagażem doświadczeń, a mimo to cieszą się życiem I sobą.
Jednym słowem - świetna, zabawna I pikantna rozrywka w sam raz na wieczór. Polecam!
Książkę przeczytałam w ramach #ligabooktour u @opetanaprzezslowa - bardzo dziękuję, że mogłam wziąć w nim udział.

"Gorący śnieg" @monikaliga.pisarz to książka, która przyszła do mnie z #ligabooktour od @girl.lovebook.

Zośka główna bohaterka to dojrzała, inteligentna kobieta. Od lat kieruje pracą ludzi w hotelach, jest w tym dobra. Od dawna marzy, by objąć stanowisko menadżerki hotelu w Tatrach.

Szczęście jej sprzyja i tuż przed świętami otrzymuje wspaniałą ofertę pracy. Obejmuje nowe stanowisko, w pięknej miejscowości w Tatrach. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że jej pracodawca to człowiek, na którego „natknęła” się w pewnych gorących okolicznościach.

Monika jak zawsze genialnie przedstawiła nam postacie i wykreowała ich historie.
Zosię pokochałam od pierwszej strony, a Wojtka nie raz miałam ochotę strzelić w nos. Ale, tacy są faceci 😉Uwielbiam książki, w których bohaterka to silna a zarazem zagubiona osoba.

Powieść Moniki pokazuje nam, że nie zależnie od wieku, przeszłości i pokręconego charakteru należy nam się szczęście i miłość,oraz, że Nie powinniśmy rezygnować z osoby, na której mam zależy. Warto też być szczerym, bo kłamstwa i intrygi mają krótkie nogi 😉
Styl pisarki jest lekki i niezależnie od poruszanych tematów i problemów czyta się książki Jedym tchem.
Jezeli kochacie Tatry i namiętność to zapraszam do jej przeczytania.

Dzięki za fajnie spędzony czas.

Książka z booktour jest dodatkowo wzbogacona o notatki innych czytelników, co sprawia, że staje się bardziej intrygująca 🤩👌

Na półkach: , , , , , ,

🙊🙊🙊
Gdy widzę okładkę tej książki to płonę. I mi samej zachciewa się jakiś cielesnych uciech. Moim skromnym zdaniem, jest ona niezwykle pobudzająca oraz zmysłowa. I udowadnia, że nie musi się na niej sporo dziać, aby przyciągnąć wzrok czytelników. gdy tylko ujrzałam, że @swisssweet.ksiazkowe.spotkania organizuje z tym tytułem booktour to nie potrafiłam się oprzeć i po prostu musiałam zgłosić swoją chęć udziału w zabawie. Czy był to dobry wybór?
🙊🙊🙊
Zośka to już dojrzała kobieta. Zna swoją wartość i wie czego chce od życia. Wciąż próbuje spełnić swoje największe marzenie… Jej praca polega na kierowaniu ludźmi w hotelach w taki sposób, aby wszystko grało odpowiednio i by wszyscy, nawet ci najbardziej wymagający, klienci byli zadowoleni i chcieli do niej wracać. Pewnego dnia w Internecie odnajduje ofertę idealną wręcz. Posada menadżerki hotelu położonego u podnóża Tatr. Jedzie tam na rozmowę z wielkimi oczekiwaniami. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że jej nowy pracodawca to również mężczyzna, z którym się niecnie zabawiła w saunie. Konflikt interesów i miłości walczą o pierwsze miejsca w sercach zarówno Wojtka, jak i Zośki. Czy z tego można powstać udany związek?
🙊🙊🙊
Słuchajcie, ta książka to totalne mistrzostwo! Nie spodziewałam się zupełnie aż do tego stopnia erotycznej i zabawnej historii. Z miejsca polubiłam Zośkę. Szczerze, to chciałabym być taka jak ona. Niczym się nie przejmowała, szła przez życie stawiając mocno i pewnie kroki na ziemi. Najbardziej podobało mi się jej podejście do własnego ciała. Zwyczajnie akceptowała siebie taką jaką jest kobietą, chociaż niektórzy mogliby powiedzieć, że na przykład duży tyłek to wada. Moje oczy o mało nie wyszły z orbit, kiedy już na początku powieści autorka stworzyła tak erotyczne warunki dwójce głównych bohaterów. Ja raczej nie odważyłabym się zrobić czegoś takiego, jak Zośka, chociaż nie ukrywam, że samo czytanie o tym podniecało. A pewnie taki zamiar miała autorka.
🙊🙊🙊
Jeśli już jesteśmy przy tych scenach łóżkowych. No nie będę ukrywać, że pojawia się ich tu sporo. Autorce jednak udało się je i tak wpleść pomiędzy główną fabułę “Gorącego śniegu”. Opisy wszelkich pozycji i poczynań Wojtka i Zośki w tych sprawach zostały stworzone z wielkim smakiem i kulturą. Gdy je czytałam to odnosiłam wręcz wrażenie, że sama biorę w nich udział albo że chociaż stoję tuż obok i wszystko to obserwuję.
🙊🙊🙊
Większość bohaterów jest tu tak skonstruowana, że nie da się ich nie lubić. Kibicowałam głównej parze, ale nie tylko. Pojawia się wątek również Krystyny, której autorka postanowiła trochę oddać miejsca i głosu. To sprawia, że dla czytelnika ta historia staje się jeszcze ciekawsza. Nie brakuje tu spisków czy tajemnic, które dopiero z czasem się rozwiążą (bądź też nie). Ogólnie Monika Liga dysponuje lekkim, zabawnym a niekiedy cierpkim i sarkastycznym stylem pisania. Od pierwszych stron zostałam wciągnięta w tę historię i nie potrafiłam się z niej uwolnić. Rozdziały są niezwykle krótkie, a przynajmniej mi się takowe wydawały. Niekiedy czytelnik może się zirytować faktem, że tu czyta o Zośce, a tu za chwilę dosłownie jest przeskok i już pojawia się perspektywa Wojtka. Mi to nie przeszkadzało, wręcz mam wrażenie, że dzięki temu jeszcze szybciej mi się czytało ten tytuł.
🙊🙊🙊
Nie wiem, jak autorce się coś takiego udało, ale nawet bohaterów negatywnych stworzyła w taki sposób, że nie czułam do niego antypatii, a tylko lekkie pobłażanie i chęć pogłaskania go po główce. Oczywiście, mam tu w większości na myśli byłego Zośki, który pojawia się na scenie głównej w najmniej odpowiednim momencie. Domyślam się, że miało to zaognić sytuację i w sumie tak właśnie było. Ale droga autorko, scena z patelnią to był majstersztyk! Ci co nie czytali tej książki jeszcze to w tym momencie szybko za nią łapią, aby dowiedzieć się, co to za szczególny moment w książce z tym naczyniem kuchennym i dlaczego mi się on aż tak spodobał 😝
🙊🙊🙊
No dobrze, ja tutaj wręcz pieję z zachwytu, mało co nie dostając przy tym orgazmu, ale w takim razie czyżby książka ta należała do ideałów, co do których nie ma o co się przyczepić? Otóż nie do końca. Nie spodobała mi się tu ogromnie jedna rzecz. Mianowicie, że Zośka z jednej strony grała taką twardą i odporną na wszelkie krzywdy i owszem potem cierpiała przez Wojtka i jego decyzje, ale aż dziwne, że tak szybko mu też to wybaczyła. No byłam w szoku. Tutaj na jednej stronie przeżywa rozstanie, potraktowanie przez ukochanego mężczyznę niczym jakiś niepotrzebny śmieć, a na kolejnej już jest znów gotowa rzucać mu się na szyję i oddawać mu się cała. No nie, za nic to do mnie nie przemówi i nie przekona mnie, że w prawdziwym życiu mogłoby się coś takiego wydarzyć (chociaż nie ukrywam, że jest ono zaskakujące na każdej płaszczyźnie).
🙊🙊🙊
Podsumowując, “Gorący śnieg” to niezwykle erotyczna historia stworzona przez Monikę Ligę. Czyta się ją naprawdę przyjemnie i szybko. Całość podzielona jest na krótkie rozdziały, a poza tym autorka oddała głos kilku bohaterom, dzięki czemu czytelnik ma szerszy ogląd na całość historii i na motywy postępowania poszczególnych osób. Pomimo dość sporego zgrzytu w pewnym momencie, jestem zmuszona ocenić tę powieść naprawdę wysoko, bo aż na dziesięć gwiazdek. Niczego mi tu nie zabrakło i bawiłam się podczas lektury naprawdę świetnie. A sceny erotyczne rozpaliły moje zmysły do granic możliwości, więc lecę je zaspokoić 😛

🙊🙊🙊

Ta książka jest po prostu świetna 😁 Połączenie chemii między bohaterami z ich przemyśleniami sprawia, że czyta się lekko i z rozbawieniem, oczywiście rumieniec podniecania 😳 też się pojawią. W końcu to erotyk! I to zimowy, w zasypanych śniegiem Tatrach, bajka!!🥴
Polecam na rozluźnienie po ciężkim dniu 😉 chociaż autorka porusza również ciężkie dwa tematy które łącza się ze sobą- mianowicie homoseksualizm i wykorzystanie emocjonalne. Powiedziałabym, że to taka wisienka na torcie historii.

Jeżeli o historię chodzi to jest to lekka I szybko czytająca się książka. Przez tekst przebrnęłam błyskawicznie, chociaż wyłapałam kilka niuansikow, które nieco mnie irytowały, ale wiadomo że każdy ma inną manierę pisarską. Nie jestem nią zachwycona, ale też nie jestem rozczarowana. Była po prostu w porządku. Po Psycholu była to druga książka autorki którą czytałam i ta zdecydowanie była delikatniejsza.

Recenzja z Book Tour organizowanego przez @swisssweet.ksiazkowe.spotkania Dziękuję bardzo Kochana za możliwość udziału Book Tour ❤️😘
Z książką "Gorący śnieg "
#ligabooktour
@monikaliga.pisarz

Gorąca książka która aż płonie
Jest to moje czwarte spotkanie książką Pani Moniki.
Tym razem Pani Monika zabiera nas w Nasze polskie góry poznajemy Zosię młodą kobietę która marzy o pracy menadżerki w hotelu .Jej marzenie właśnie się spełniło zostaje pracę w miejscowości w Tatrach .Tam poznaje przystojnego Wojtek .
Konflikt interesów i namiętność walczą o pierwsze miejsce w sercach i głowach Zośki i Wojtka. Pełna humoru, zabawnych zwrotów akcji i gorących scen, a wszystko w przepięknej górskiej i świątecznej scenerii Tatr
Świetnie spędziłam z nią czas
Lubię gdy w książce są nasze góry ,dobry humor i fantastyczny seks 😁ta książka ma to wszystko .
Więc polecam przeczytajcie i sami oceńcie czy przypadła wam do gustu czy przeciwnie

Jeszcze raz dziękuję @swisssweet.ksiazkowe.spotkania
możliwość udziału Book Tour ❤️

Z książką "Gorący śnieg "
#ligabooktour
@monikaliga.pisarz

Gorąca książka która aż płonie
Jest to moje czwarte spotkanie książką Pani Moniki.

Monika Liga Gorący śnieg Zobacz więcej