HERMES

Okładka książki HERMES
Mariola PopińskaHenryk Szulc Wydawnictwo: Atlas Sztuki kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
HERMES
Atlas Sztuki
2020-09-30
2020-09-30
kryminał sensacja powieść policja policjanci polska mafia łódź miasto morderswo zabójstwo intryga ciekawa książka

więcej Więcej

zaje**sta. Tyle można powiedzieć

Jeśli nie powstała dotąd polska powieść, która byłaby odpowiednikiem „Rodziny Soprano”, to niewątpliwie ma szanse być nią „Hermes”. Perypetie głównego bohatera są zadziwiająco zręcznie poprowadzone. Adam nie chce być w mafii, ale im bardziej nie chce, tym mocniej grzęźnie w jej strukturach. Zwykłym śmiertelnikom, takim jak ja, wydaje się to dziwne. Nie chcę, to mówię „do...

Książkę poleciła mi koleżanka. Nie jest to literatura, którą czytam, bo mafia mnie mało interesuje. Jednak czytałam tak, że żal mi było zostawić książkę, żeby obiad zrobić.
Książka opisuje życie codzienne chłopaków z gangów, ale jest to naprawdę mega ciekawie napisane. Są też dziewczyny. Miłość podana w nietuzinkowy sposób.
Polecam dziewczynom i chłopakom.

Wpadła mi w ręce i już nie wypuściłem. Wartka akcja, ostry język - ale to książka o mafii, więc nie ma ckliwości. Niektóre historie znam z mediów. Czekam na następne tomy. Szczerze polecam

• Kryminały

Dodaj cytat z książki HERMES