Imiona tkanek

Fundacja Duży Format
Fundacja Duży Format
poezja
46 min.
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

„Imiona tkanek” to ciekawe spotkanie z "facetem po pięćdziesiątce", który mierzy się z nowymi dla niego okolicznościami, ale też już przejrzał te stare – jego życiowe doświadczenie pozwala na zwyczajne odpuszczenie wielu spraw, pogodzenie się z tym, co jeszcze nie tak dawno wzbudzało wewnętrzny bunt. Wraz z wiekiem zmienia się optyka. Warto się więc przekonać co ma do...

• 2020

Dodaj cytat z książki Imiona tkanek