Następny proszę!

Okładka książki Następny proszę!
Adam Szulc Wydawnictwo: Zysk i S-ka hobby
hobby
Zysk i S-ka
2020-09-08
2020-09-08
9788382020298
barber

więcej Więcej

Adam Szulc założył Jamę w 2016 roku. Było to urzeczywistnienie marzeń. Po wielu latach zdobywania praktyki w zawodzie fryzjera nadszedł kulminacyjny moment kiedy w kolejce do mistrza w poczekalni ustawiło się dwadzieścia sześć osób, a oni klienci wciąż dochodzili. To właśnie początek dla Adam Szulc Barber Shop.

Adam Szulc urodził się 1 września 1971 roku w Poznaniu, tam...

Adam Szulc będąc małym chłopcem marzył o tym by zostać fryzjerem i męskim golibrodą. Miał wsparcie dziadka by spełnić marzenie. Wychowywał się w dość ciekawym i niezwykłym otoczeniu. Muzyka, której słuchał też miała na niego ogromny wpływ.
Niezwykły człowiek. Pomiędzy słowa ukrył się fryzjer, który strzygł poznańskich punków i hardcorowców.
Opisuje także jak dawniej było w...

• Moda, styl i savoir-vivre
  • Recenzja
  • Sztukater.pl

Dodaj cytat z książki Następny proszę!