Okładka książki Kurs rachunku prawdopodobieństwa i statystyki matematycznej dla zastosowań technicznych
Igor Dunin-BarkowskiNikolaj Smirnow Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Biblioteka Naukowa Inżyniera informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Biblioteka Naukowa Inżyniera
Kurs teorii veroâtnostej i matematičeskoj statistiki dlâ tehničeskih priloženij
Wydawnictwo Naukowe PWN
1973-01-01
1973-01-01
Agnieszka Plucińska
statystyka matematyka statystyka matematyczna statystyki matematycznej analiza statystyczna wnioskowanie statystyczne rachunek prawdopodobieństwa rachunku prawdopodobieństwa
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę