Szkoła, nauczyciel, uczeń w przestrzeni edukacyjnej

Anna KarowiczMałgorzata Przybysz-Zaremba Wydawnictwo: Difin popularnonaukowa
Difin
pedagogika edukacja nauczyciel nauczanie uczeń pedagog psychologia psycholog
popularnonaukowa
pedagogika edukacja nauczyciel nauczanie uczeń pedagog psychologia psycholog

Okładka książki SOFA (18) - czerwiec Klaudia Biedrzycka, Katarzyna Bieńkowska, Krystian Janik, Tomasz Jedoń, Anna Karowicz, Izabela Kudasik, Piotr Kuśmierek, Aleksander Litto Strumieński, Barbara Marszałek, Iwona Niezgoda, Natalia Pawłowska, Katarzyna Tomczyk, Dariusz Zajączkowski
7,5
SOFA (18) - cz... Klaudia Biedrzycka,...
Okładka książki SOFA (14) Adam Buszek, Dobra Cobra, Anna Grzanek, Anna Karowicz, Jan Maszczyszyn, Tomasz Przyłucki, Anna Rozwadowska-Zając, Aneta Rzepka, Klaudia Skiedrzyńska, Marek Trusiewicz, Aldona Urbaniak, Dominika Patrycja Wilk, Dariusz Zajączkowski
6,0
SOFA (14) Adam Buszek, Dobra ...
Okładka książki SOFA (13) Marek Grzywacz, Anna Karowicz, Sebastian Marks, Barbara Marszałek, Jan Maszczyszyn, Agnieszka Olewicz, Tomasz Przyłucki, Weronika Stępkowska, Dariusz Zajączkowski
6,5
SOFA (13) Marek Grzywacz, Ann...
Okładka książki SOFA (12) - kwiecień 2016 Grzegorz Bryk, Adam Buszek, Marek Grzywacz, Kasia Jabłonowska, Anna Karowicz, Sylwia Kępa, Michał Majewski, Mikołaj Maria Manicki, Sebastian Marks, Barbara Marszałek, Jan Maszczyszyn, Agnieszka Olewicz, Dagmara Pieczyńska, Tomasz Przyłucki, Edyta Saracka, Weronika Stępkowska, Marianna Szygoń, Jan Sławiński, Dariusz Zajączkowski, Magda Zimna, Mirosław Śliwa
7,0
SOFA (12) - kw... Grzegorz Bryk, Adam...