Wspólna Europa. PL ♥ UE

42/180/2021
Zdawało mi się, że to zbiór esejów – tak się mści wybieranie książki po okładce i tytule. A to przewodnik po krajach UE dla nastolatków. Oczywiście, bardzo skondensowany, bo nawet o jednym państwie trudno by było kompleksowo napisać w takiej niegrubej książce. A do tego rysunki i zdjęcia, więc miejsca na druk zostaje jeszcze mniej. Zdjęcia zresztą bardzo ładne. Do tego garść informacji historycznych, kulinarnych czy… książkowych. Dobrze przeczytać i dobrze mieć w domu, jak się ma dziecko w wieku szkolnym. Na pewno się przyda.

42/180/2021

Dodaj cytat z książki Wspólna Europa. PL ♥ UE