Rozbicie

Kathryn Lasky Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Strażnicy Ga'Hoole (tom 5) literatura młodzieżowa
The Shattering
9788382030068
Marta Ziegler
Nowa Baśń
sowy strażnicy ga'hoole przygoda akcja
The Shattering
Nowa Baśń
Strażnicy Ga'Hoole (tom 5)
literatura młodzieżowa
9788382030068
Marta Ziegler
sowy strażnicy ga'hoole przygoda akcja

Drużyna dowiaduje się o czymś bardziej potwornym niż drobinki. Siostra Sorena zostaje omamiona przez drobinki, które do jej dziupli wsypuje Imbirka i przez Nyrę. Próbują jej pomóc Najlepsi z Najlepszych i Pierwiosnek.

Historia tym razem pozostawiła po sobie bardzo wielkie zapytanie - co będzie dalej? W kolejnych tomach będzie można się o tym dowiedzieć.

Cała seria...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to