Okładka książki Borelioza a medycyna alternatywna. Jak przy pomocy litoterapii, aromaterapii, ziół czy srebra koloidalnego bezpiecznie pokonać chorobę z Lyme Werner Kuhni
Werner Kuhni Wydawnictwo: Vital zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Naturheilverfahren bei Borreliose: Krankheitsbild, Diagnose und praktische Anwendungen
Vital
2020-04-03
2020-04-03
borelioza medycyna alternatywna srebro koloidalne kleszcze aromaterapia homeopatia leczenie kamieniami kamienie szlachettne zioła

Okładka książki Srebro koloidalne jako lek. Zdrowy antybiotyk Werner Kuhni, Walter von Holst
Srebro koloida... Werner Kuhni, Walte...

2066

Książka „Borelioza a medycyna alternatywna. Jak przy pomocy litoterapii, aromaterapii, ziół czy srebra koloidalnego bezpiecznie pokonać chorobę z Lyme” autorstwa Werner Kuhni zabiera czytelnika do świata odkrywania terapii wykorzystywanych przez medycynę naturalną do eliminacji skutków boleriozy np. leki homeopatyczne, zioła, aromaterapię czy esencje kwiatowe.
Ciekawy poradnik, w którym pewien naturopata i homeopata, wyjaśnia, czym jest choroba z Lyme, jakie badania należy wykonać, aby poprawnie ją zdiagnozować oraz w jaki sposób odpowiednio zabezpieczać się przed zachorowaniem.
Czytając książkę czytelnik nabywa nowych wiadomości dotyczących jak wygląda obraz kliniczny, jak przebiega choroba i jakie są jej objawy, jakie konwencjonalne metody wykorzystuje się oraz wiele innych.
Serdecznie polecam, dowiedziała się wiele ciekawych informacji.
Po książkę sięgnęłam ponieważ w moim otoczeniu coraz więcej słyszę o konsekwencjach po ukąszeniu kleszcza.

Ciekawy...

• #WyzwanieLC2022