Inka ze Srebrnej Groty

Barbara Wicher Wydawnictwo: Wilga Seria: Książkożercy literatura dziecięca
Wilga
literatura dziecięca
Książkożercy

Bardzo krótka opowieść nawiązująca do czasów prehistorycznych. W książeczce dzieci przeniosą się do prehistorycznych jaskiń oraz poznają żyjące wtedy zwierzęta. Zobaczą również czym zajmowali się ówcześni ludzie (np.polowaniem). Duże litery i proste zdania mają zachęcić i ułatwić dzieciom przygodę z samodzielnym czytaniem. Na końcu książeczki znajdują się pytania odnoszące...

• Dla dzieci
  • Biblioteka