Rozmowy przy kawie o stresie, lęku i traumie

Jadwiga Jośko - OchojskaAndrzej Ochojski Wydawnictwo: Wydawnictwo Rozmowy zdrowie, medycyna
Wydawnictwo Rozmowy
stres medycyna epidemiologia psychologia lęk trauma dziedziczenie
zdrowie, medycyna
stres medycyna epidemiologia psychologia lęk trauma dziedziczenie

Na półkach: , , , , ,

Doskonała książka, pełna mnóstwa medycznej wiedzy opartej na najnowszych badaniach dotyczących stresu, dziedziczenia traumy oraz epigenetyki. Porusza tematy które dotąd w polskiej literaturze medycznej nie były poruszane, mianowicie kwestie przemocy moralnej czy depresji która wg. najnowszych badań może występować już u noworodków.

• O medycynie
  • Psychiatria
  • Poradniki
  • 2021
  • Rozwój osobisty
  • Psychologia

Dodaj cytat z książki Rozmowy przy kawie o stresie, lęku i traumie