Okładka książki Opowieść o niewinności. Kategoria świadka Zagłady w kulturze polskiej (1941-2015)
Katarzyna ChmielewskaMaryla Hopfinger Wydawnictwo: Instytut Badań Literackich PAN publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Instytut Badań Literackich PAN
2019-02-25
2019-02-25

Okładka książki HERITO nr 42-43 / 2021 Lucian Boia, Andrzej Czyżewski, László Földényi, Drago Jančar, Kapka Kassabova, Andrij Lubka, Beata K. Nykiel, Redakcja kwartalnika HERITO, Kristina Sabaliauskaitė, Jarek Szubrycht, Robert Traba, Goran Vojnović, Wojciech Wilczyk, Aleksandra Wojtaszek
Ocena 0,0
HERITO nr 42-4... Lucian Boia, Andrze...
Okładka książki Wielogłos o Zagładzie Omer Bartov, Anna Krystyna Bikont, Agnieszka Dauksza, Piotr Filipkowski, Włodek Goldkorn, Irena Grudzińska-Gross, Hanka Grupińska, Dorota Głowacka, Jan Hartman, Jurgen Kaumkotter, Maria Kobielska, Tomasz Kozak, Bartłomiej Krupa, Bartosz Kwieciński, Agnieszka Kłos, Berel Lang, Andrzej Leder, Jacek Leociak, Tadeusz Lubelski, Piotr Macierzyński, Tadeusz Miczka, Jakub Muchowski, Jean-Luc Nancy, Jakub Nowakowski, Tadeusz Nyczek, Stanisław Obirek, Andrzej Paczkowski, Maria Anna Potocka, Anda Rottenberg, Zyta Rudzka, Stanisław Ruksza, Magdalena Saryusz-Wolska, Jadwiga Sawicka, Roma Sendyka, Ann Snitow, Olga Stanisławska, Krzysztof Szwajca, Halina Taborska, Olga Tokarczuk, Andrzej Turowski, Marian Turski, Zbigniew Warpechowski, Wojciech Wilczyk, Marcin Wilkowski, Krzysztof Wodiczko, Cezary Wodziński, Wojciech Załuski, praca zbiorowa
Ocena 4,9
Wielogłos o Za... Omer Bartov, Anna K...