Vogue Polska, nr 27-28/maj-czerwiec 2020

czasopisma
Visteria Sp.z.o.o.
2020-04-28
2020-04-28
moda uroda kultura styl życia kobieta monika jagaciak

więcej Więcej

W majowo-czerwcowym numerze moją największą uwagę zwróciły następujące artykuły:

- "Małgosia Bela: Innego końca świata nie będzie" (str. 18-21) - Małgorzata Bela w swoim tekście przypomina dzień 11 września 2001, w którym to podczas jej pobytu w Nowym Jorku zaatakowno wieże World Trade Center.
- "Rola życia" (str. 110-113) - artykuł Anny Sańczuk o aktorce Alinie...

• Gatunek: czasopisma/magazyny/miesięczniki/kwartalniki
  • 🏡Posiadam $
  • Art & fashion
  • Moda/uroda/makijaż
  • Art & photographers
  • 🔚Ukończone w roku 2020 ◄
  • Vogue📍

Redakcja Magazynu Vogue Polska Vogue Polska, nr 27-28/maj-czerwiec 2020 Zobacz więcej