Duchowość Błogosławionych z Fatimy

Okładka książki Duchowość Błogosławionych z Fatimy
opr. o. Ludwik Kondor SVD Wydawnictwo: Tygodnik Katolicki "Niedziela" Seria: Biblioteka Niedzieli religia
religia
Biblioteka Niedzieli
La spiritualità dei pastorelli Francesco e Giacinta Marto
Tygodnik Katolicki "Niedziela"
2000-01-01
2000-01-01
Janusz Wyszyński
fatima objawienia św. Łucja trójka z fatimy katolicyzm chrześcijaństwo matka boża
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę