Giełda, inwestycje, trading

Daniel Heliosz Wydawnictwo: Kileh Seria: Finanse biznes, finanse

Jak dla mnie jedna z lepszych książek o inwestowaniu. Napisana prostym i zrozumiałym dla każdego językiem. Zdecydowanie polecam!

Książka napisana bardzo prostym i przejrzystym językiem. Polecam każdemu - zarówno początkującemu jak i zaawansowanemu inwestorowi. Pozwala poukładać sobie bardzo dużo pojęć i technik inwestowania i znakomicie oddaje styl inwestycyjny autora. Polecam.

Przyznam,że sceptycznie podchodziłem do książki
bo etap świeżaka na rynkach mam już za soba. Znając jednak blog Daniela kupiłem książkę i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Książka jest doskonałym zbiorem wiedzy dla początkujących i średnio zaawansowanych uczestników rynkow kapitałowych. Początkującym pozwoli na uniknięcie szkolnych błędów i zaoszczędzi szukania...

Bardzo dobra książka, która wzbogaca ubogą listę polskich pozycji o inwestycjach i giełdzie. Przeznaczona głównie do osób początkujących i średnio-zaawansowanych. Widać, że autor ma dużą praktykę i doświadczenie w temacie, o którym pisze.

Na minus niestety oprawa graficzna książki. Małe, nieczytelne i czarno-białe wykresy, w sytuacji gdy autor niejednokrotnie opisuje...

Podchodziłem do książki dosyć sceptycznie ale moje obawy okazały się niepotrzebne. Świetna pozycja dla początkujących i średniozaawansowanych. Samo mięcho jak to się mówi. Do tego napisana prostym językiem.
Jeden duży minus to wykresy. Nieczytelne a co za tym idzie mało przydatne.
Książka do której na pewno będę wracał.

O inwestowaniu aktywnym dla "średniozaawansowanych".
Jak dotąd NAJLEPSZA pozycja o inwestowaniu jaką przeczytałem. Daniel prezentuję swoją wizję inwestowania w sposób kompletny i niesamowicie pragmatyczny. Otworzył mi oczy na kilka kwestii.
Gdy przeczytałem tę książkę zrozumiałem, że warto czytać jak najwięcej pozycji różnych inwestorów i odnaleźć własny sposób...

To moja pierwsza książka o giełdzie, znawcą nie jestem, ale znając Daniela informacje w niej są w 1000% wartościowe i przydatne
Co najważniejsze, jeśli chodzi o książkę to jest napisana tak "lekko" że naprawdę idzie ją pochłonąć w jeden dzień!

Ksiazka napisana bardzo fajnym jezykiem , mega milo sie czytalo polecam wszystkim ktorzy chca sie dowiedziec jak inwestowac dlugoterminowo

Brakowało takich pozycji na polskim rynku. Ktokolwiek zaczął naukę inwestowania od Inteligentnego Inwestora (tego klasycznego, a nie XXI wieku), to wie o czym mówię.
Książka jest bardzo dobrze i przejrzyście napisana. Z każdą kolejną stroną coraz lepiej czuć ogrom wiedzy i doświadczenia autora. Liczne przykłady pozwalają lepiej zrozumieć tajniki analizy i wyceny. Cenne, bo...

Bardzo przydatna pozycja dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o giełdzie. Dzięki tej książce możesz odkryć, jaki sposób inwestowania do ciebie najlepiej pasuje, na co zwracać szczególną uwagę, czego się nie bać i przede wszystkim, że nie warto zwlekać z działaniem. Polecam!

• 2020
  • Chcę w prezencie