Giełda, inwestycje, trading

Daniel Heliosz Wydawnictwo: Kileh Seria: Finanse biznes, finanse

Autor w bardzo konkretny sposób tłumaczy jak pieniądze mogą pracować dla nas a nie na odwrót. Nie obiecuje gruszek na wierzbie a realne możliwości, które potrafią wygenerować nieskromne wyniki. Same konkrety, na pewno będę wracał do książki!

Książka jest bardzo przystępnie napisana. Autor w jasny sposób przedstawia swój sposób na osiąganie zysków w inwestowaniu. Co ważniejsze, argumenty przedstawione przez autora na prawdę mają duży sens.

W inwestycjach często sami komplikujemy sobie życie lub chcemy być "mądrzejsi". Daniel pokazuje, że trzymając się w miarę prostych zasad możemy w znacznym stopniu zwiększyć...

Książkę określiłbym jako biblię do inwestowania. Żałuję, że tak późno została napisana. Polecam ją wszystkim, zarówno zawodowcom jak i amatorom.

Zawartość książki i precyzyjne przelanie wiedzy autora na papier.
Książki o tematyce finansów są specyficzne i ciężkie w czytaniu i nie łatwe w zrozumieniu, tą czyta się z przyjemnością jednym tchem.

Daniel Heliosz Giełda, inwestycje, trading
Daniel Heliosz Giełda, inwestycje, trading