rozwińzwiń

Inteligentny inwestor. Najlepsza książka o inwestowaniu wartościowym

Okładka książki Inteligentny inwestor. Najlepsza książka o inwestowaniu wartościowym Benjamin Graham
Benjamin Graham Wydawnictwo: Studio Emka biznes, finanse
inwestycje inwestowanie papiery wartościowe

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Klasyka gatunku i zarazem najlepsza książka dla ambitnych inwestorów w akcje i obligacje, którzy chcieliby zrozumieć ich wycenę lepiej od przeciętnej osoby.

Bardzo mądra książka , którą należałoby przeczytać i przemyśleć . Według mnie fantastyczne podstawy zarządzania kapitałem, zdrowe podejście do ryzyka i wyważone twierdzenia. Moja ulubiona książka do której wracam bardzo często .

Klasyczna lektura o inwestowaniu aktywnym, a zwłaszcza o inwestowaniu w wartość. Autor uczy podstaw analizy finansowej na wielu tablicach z danymi, które z początku trudno przyswoić, ale po kilku godzinach chce się samemu dokonywać podobnych obliczeń. Uwaga - wciąga!

Świetna książka o inwestowaniu na poważnie. To nie żadne czary-mary, bądź milionerem nie wychodząc z domu, ale poważna nauczycielka rozsądnego zarządzania nadwyżką pieniężną, która może pozwolić w świetny sposób się wzbogacić. Analiza fundamentalna jak uczy historia B. Grahama oraz W. Buffeta, jest probierzem do rozwijania się na rynkach kapitałowych.
Zdecydowanie każdy kto chce inwestować z głową musi przeczytać tę lekturę!

Zdecydowanie każdy...

Na pewno nie jest to książka dla "zwykłego" zjadacza chleba, który próbuje zrozumieć giełdę. I wcale nie dlatego, że jest naszpikowana wzorami itp. Po prostu - jest tylko o obligacjach i akcjach (czyli wybranych dwóch formach inwestowania) oraz tylko o amerykańskim rynku (przykłady i przeliczenia dotyczą amerykańskich firm i tejże giełdy). W sumie ciężko powiedzieć, kto napisał tę książkę - sam autor wielokrotnie ją przerabiał w kolejnych wydaniach, po każdym rozdziale są komentarze innych autorów, jest kilka wstępów i kilka dodatków na końcu (włącznie z wykładem z uniwersytetu Colombia). A w dodatku główna część jest pisana w pierwszej osobie liczby mnogiej "jesteśmy" - my inwestorzy, my autorzy czy my-autor? Merytorycznie jednak - przeznaczona dla osób ciekawych wykonywania analizy sprawozdań finansowych spółek i interesujacych się dotychczasowym zachowaniem giełdy amerykańskiej oraz historycznymi przypadkami wzlotów i upadków poszczególnych firm. Dla zwykłych inwestorów polecam książki Michała Szafrańskiego lub Marcina Iwucia - przystępnie pisane, obejmujące szerszy zakres i przystosowane do polskich realiów.

Jak w tamtych czasach to pewnie na 10/10 gwiazdek. Aktualnie ciężko się czyta, jak ktoś nie jest obeznany to naprawdę można się pogubić. Jak ktoś ładnie napisał, toporna

Przede wszystkim - nie tracić!

Przede wszystkim - nie tracić!

ciężko. ;-)

ciężko. ;-)

Współcześnie już raczej trochę toporna. A już na pewno nie dla początkującego inwestora. Komentarze aktualizujące konieczne.

📈 Otwórz Drzwi do Świata Sukcesu Finansowego: Poznaj "Inteligentnego Inwestora" - Klucz do Mistrzostwa w Świecie Inwestycji! 💰

Czy chciałbyś odkryć tajemnice, które ukrywają się za sukcesami największych inwestorów wszech czasów? Przed Tobą unikalna szansa wejścia do świata mądrych inwestycji, które kształtują przyszłość!

📊 Twoje Wstępne Wprowadzenie: "Inteligentny Inwestor" to kompas w labiryncie inwestycji. Wnikliwie napisana przez mistrza finansów, ta książka pokaże Ci, jak działać mądrze i skutecznie na rynkach.

💡 Odkryj Moc Wartości: Przygotuj się na otwarcie umysłu na techniki inwestowania wartościowego. Dowiesz się, jak wychwycić ukrytą wartość w akcjach i innych aktywach.

🔍 Tajemnica Bezpieczeństwa: "Inteligentny Inwestor" wyposaży Cię w narzędzia, które pomogą Ci uniknąć pułapek rynku. Odkryjesz, jak minimalizować ryzyko i chronić swoje inwestycje.

💰 Skok na Wyższy Poziom: Ta książka to przepustka do wyższego poziomu inwestowania. Poznasz tajniki strategii, które pomogą Ci osiągnąć stabilność finansową i wykorzystać potencjał rynków.

🔓 "Inteligentny Inwestor" to klucz do mądrych i przemyślanych decyzji finansowych. Ta książka odkrywa przed Tobą świat inwestycji wartościowych, który pomaga osiągnąć stabilność i sukces. 📊💡

📊 Twoje Wstępne Wprowadzenie: "Inteligentny...

1 937
  • Finanse
  • Chcę w prezencie
  • Inwestowanie
  • Biznes
  • Inwestycje

Benjamin Graham Inteligentny inwestor. Najlepsza książka o inwestowaniu wartościowym Zobacz więcej
Graham Inteligentny inwestor Zobacz więcej