Pierwszy taniec

polecam ;)
wciagajace

fajnie sie zaczela trzyma w napieciu zapowiada sie jedna z lepszych sag

fajnie sie zaczela trzyma w napieciu zapowiada sie jedna z lepszych sag

Książeczka niepozorna, nie ma jakiejś fascynującej fabuły, ale bardzo sympatyczna do czytania.
Dla większości romans między młodą dziewczyną i mężczyzną może być bardzo intrygujący i ciekawy.
Zakończenie natomiast jak w odcinku serialu, najlepsze na końcu, takie po którym nie wiadomo co się stanie.
Autorowi udało się dobrać starannie prawie wszystkie aspekty pracy i ich życia.
Z chęcią przeczytałabym kolejne części tej książki :)

Autorowi udało się dobrać starannie prawie wszystkie aspekty pracy i ich...

Przeczytałam pierwsza cześci i zamierzam sięgnąć do kolejnych. Fabuła bardzo interesująca.Ciekawa książka.

Moim zdaniem średnio ciekawa. Nie wciągnęła mnie. Przeraża mnie to, że ta saga liczy aż 65 części (w Polsce z tego co wiem wydanych zostało 39)! Więc nie wiem czy całą ją przeczytam.

Pierwszy tom być może nie każdego rzuci na kolana (ze mną też tak nie jest),ale z pewnością zaciekawi i pozwoli czytelnikowi dokonać wyboru czy ma sięgnąć po dalsze części, czy też lepiej, by poświęcił czas na coś innego. Według mnie jednak warto przeczytać tę sagę. Brak schematyczności w kreacji bohaterów to duży jej plus. :)

Dodaj cytat z książki Pierwszy taniec