Ta książka jest kotem

Okładka książki Ta książka jest kotem
Silvia Borando Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Ta książka jest... interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
28 str. 28 min.
28 min.
Joanna Wajs
Dla dzieci Dla najmłodszych Kot

więcej Więcej

Książeczka jest REWELACYJNA! Mój 3-letni synek ze śmiechu dostał czkawki :). Jak tylko docieraliśmy do ostatniej strony, prosił o czytanie od nowa. Książeczka jest interaktywna, z humorem i świetnie zilustrowanym kotem :D. Polecam!

2068

Ta książeczka to jest hit! Synek uwielbia a i mi miło się czyta.

Książka pokazująca dzieciom jak obchodzić się z zwierzętami, moim zdaniem pozycja trafiona w punkt.

Świetna książka dla dzieci, które lubią koty. Pozwala choć trochę zrozumieć te zwierzaki, przy okazji rozwijając zdolności manualne.

Kolejna propozycja dla najmłodszych. Niewielkich rozmiarów, z grubymi tekturowymi stronami Twoje dziecko może z nią spędzić miło czas. Ale najważniejsze rozwija zdolności manualne, rozwija empatię. Od najmłodszych lat możesz uczyć dziecko kociej mowy ciała i przewidywania ich zachowań. Bo gdy okazuje się, że książka jest kotem, świetna zabawa jest gwarantowania.

Bardzo fajna książka, może ona przygotować nasze dziecko do posiadania swojego najlepszego przyjaciela w domu. Książka jest wykonana fantastycznie i bardzo bezpiecznie dla naszych małych pociech. Kolejny raz Nasza Księgarnia udowodniła że można połączyć zabawę z nauką we wspaniały sposób :) Polecam !!!

Książki wydrukowano na trwałym, twardym nośniku, dzięki czemu nawet najmłodsze dzieci będą musiały nieźle się natrudzić, aby je zniszczyć. Kolorystyka jest stonowana, dostosowana do potrzeb wiekowych. Białe tło wypełniają postaci zwierzaka (każdorazowo w innej pozycji) oraz tekst – niespecjalnie długi. Najważniejsze treści podkreślone są dodatkowo inną barwą czcionki. To...

Pełna humoru książeczka, z którą możemy robić wszystko to, co z miałczącym pupilem. Oprócz rozwijania zdolności manualnych, mały czytelnik rozwinie z nią poczucie empatii i nauczy się kociej mowy ciała.

Świetna książka, która uczy najmłodsze dzieci zachowań i potrzeb kotów oraz poznawać koci świat. Plus za tekturowe, twarde strony i oryginalne rysunki. Polecam!

Książeczka, która ma na celu rozwijanie zdolności manualnych u dzieci. Książka ma w sobie rysunki kota i opis co można z nim zrobić (pogłaszcz kota po grzbiecie). Można powiedzieć że jest to książka interaktywna, bo na kolejnych stornach widzimy jak kot zareagował na nasze „pieszczoty”. Dzięki książce możemy uczyć dzieci budowy zwierząt (grzbiet, broda, uszy). Świetna...

• Domowa biblioteczka dziecka
  • Czytana dziecku
  • 2021
  • Czytam z dzieckiem
  • 2020
  • Biblioteczka Basi i Lidki

Dodaj cytat z książki Ta książka jest kotem