Rok na targu

Okładka książki Rok na targu Jola Richter-Magnuszewska
Okładka książki Rok na targu
Jola Richter-Magnuszewska Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Rok w... interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
28 str. 28 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Rok w...
Nasza Księgarnia
2018-08-22
2018-08-22
28 min.
dla dzieci targ

Okładka książki Czytam sobie. Kartofel i Werka Blogerka. Poziom 2 Joanna Olech, Jola Richter-Magnuszewska
Czytam sobie. ... Joanna Olech, Jola ...
Okładka książki Bajki nasenne Ada Augustyniak, Katarzyna Bajerowicz, Ewa Beniak-Haremska, Tomasz Broda, Iwona Chmielewska, Maria Concejo Iwankowicz, Joanna Concejo, Maria Dek, Zosia Dzierżawska, Emilia Dziubak, Nika Jaworowska-Duchlińska, Mauko Małgosia Korczak, Magda Kozieł-Nowak, Krystyna Lipka-Sztarbałło, Alessandra Michalska-Szwagierczak, Marek Niwald, Marta Niwald, Paweł Pawlak, Jola Richter-Magnuszewska, Robert Romanowicz, Joanna Rusinek, Marianna Sztyma, Elżbieta Wasiuczyńska, Daniel de Latour
Bajki nasenne Ada Augustyniak, Ka...
Okładka książki Dzicy przewodnicy. Zwierzęta w mitach, baśniach i legendach Jola Richter-Magnuszewska, Joanna Wajs
Dzicy przewodn... Jola Richter-Magnus...

Okładka książki Opowiem ci, mamo, co robią żaby Katarzyna Bajerowicz-Dolata, Marcin Brykczyński
Opowiem ci, ma... Katarzyna Bajerowic...
Okładka książki Opowiem ci, mamo, co robią narzędzia Izabela Mikrut, Daniel de Latour
Opowiem ci, ma... Izabela Mikrut, Dan...
Okładka książki Stasiu, co ty robisz? Grażyna Bąkiewicz, Artur Nowicki
Stasiu, co ty ... Grażyna Bąkiewicz,&...

Książka niby fajna, na ilustracjach dużo się dzieje. Jednak są one nieczytelne, nie przyciągają uwagi do szczegółów, moje dziecko w ogóle nie jest zainteresowane tym tomem. Ja osobiście lubię książki z tej serii, ale ilustracje pani Magnuszewskiej również do mnie nie przemawiają. Trudno jest skupić uwagę na jednej scenie, trudno śledzić konkretnego bohatera na każdej stronie, wszystko się zlewa w jedną płaską, jednowymiarową, kolorową plamę.

"Rok w..." to ciekawa seria książek obrazkowych typu znajdź szczegóły. Każda z nich jest inna nie tylko dlatego, że zmienia się temat, ale i ilustrator. Podoba mi się technika, jaką wykorzystuje autorka ilustracji w "Roku na targu", lubię takie wycinankowe klimaty. Mój dwuipółlatek samodzielnie oglądał książkę i wypatrywał szczegółów. We mnie jednak książka ta pozostawia niedosyt, ilustracje wydają mi się nie zawsze wystarczająco czytelne, często zbyt chaotyczne.

Ciekawa, fajnie zobrazowana książeczka , której głównym tematem jest życie toczące się na targu. Wykonana z twardych stron , jest trudna do zniszczenia. Oprócz różnych ciekawostek oraz świetnych ilustracji możemy znaleźć w niej interaktywną zabawę dla naszego dziecka . Super !

Targ to bardzo dynamiczne miejsce. Ta książka pokazuje jak zmienia się on w ciągu dwunastu miesięcy. A wszystko na wspaniałych ilustracjach.

Super książka, na pewno do wielokrotnego przeglądania przez dziecko, polecam!

Super książka, na pewno do wielokrotnego przeglądania przez dziecko, polecam!

Kolejna część bardzo dobrej serii dla dzieci. Tym razem 12 miesięcy spędzimy na targowisku. Zajrzymy na stoiska i przyjrzymy się relacjom ludzi którzy tam bywają. Piękne kolory i mnóstwo szczegółów sprawią, że książka nie znudzi się dzieciom przez długi czas. I zapewniam, za każdym razem odkryjecie w niej coś nowego.

Ten tytuł wciąga na długie godziny. Dzięki wspaniałym, kolorowym i bardzo szczegółowym ilustracjom, możemy wynajdywać kolejne ciekawostki, zachęcać dziecko do opowiadania o zmieniającym się świecie. Książka pobudza wyobraźnię, rozwija spostrzegawczość, ale przede wszystkim bawi.

Książka promująca zdrową żywność, którą ludzie sami produkują, nasze dzieci dowiedzą się z niej, że wiele przydatnych rzeczy znajdziemy na targach, których jest coraz mniej. Świetna edukująca książka, w której zobaczymy piękne ilustracje, dzięki którym nasze dzieci chętnie będą do niej wracać. Szczerze polecam.!

Kolejna, bogato i szczegółowo ilustrowana książka z serii "Rok..." ukazuje targowe życie. Sprzedawców, klientów, produkty sezonowe dostępne w danych porach roku. Książkowy targ to nie tylko miejsce zakupów, odbywają się tu również warsztaty, ukazane są relacje i zachowania ludzi. Świetna książka dla młodego odkrywcy otaczającego nas świata.

Kolejny tytuł wydawnictwa Nasza-Księgarnia z serii "Rok w...". Tym razem jesteśmy na targu i przez cały rok obserwujemy co się na nim dzieje. Każde dwie strony to oczywiście każdy kolejny miesiąc. Książka rozpoczyna się od stycznia, a kończy na krótkim quizie. Zarysowane są pory roku i różne warunki atmosferyczne. Każdy miesiąc to także charakterystyczny dla niego kolor. W styczniu i lutym dominuje biel, w maju jest zielono, a w październiku brązowo – pomarańczowo. Książka ma duże walory edukacyjne i można do niej często wracać,

• Kubusiowa
  • Szymuś
  • Zuśka
  • Wyd. Nasza Księgarnia
  • Dla J&J
  • NK - chcę

Dodaj cytat z książki Rok na targu