Angielski. Pisz OBŁĘDNIE!

Marcin FrankiewiczKatarzyna Oliwia Piątek Wydawnictwo: Edgard Seria: Angielski OBŁĘDNIE! inne
Edgard
angielski język angielski nauka języków język obcy
inne
Angielski OBŁĘDNIE!
angielski język angielski nauka języków język obcy

Zawsze łatwiej mi było mówić po angielsku niż pisać, może dlatego że nie uczyłam się angielskiego w szkole, ale wyjeżdżałam do Anglii do pracy. Dzięki książce już się nie wstydzę napisać maila czy odpowiedzieć znajomym z zagranicy na wiadomość. ;)

Książka jest po prostu idealna! Pomogła mi okiełznać angielską interpunkcję. Czuję, że zaczynam pisać szybciej i swobodniej, z każdym przejściem przez kolejne rozdziały. Najbardziej spodobały mi się przykładowe "szablony" maili, listów oficjalnych i nieoficjalnych - tego po prostu nie ma w innych podręcznikach, albo nie w takim stylu.
Podręcznik posiada dodatkową sekcję...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Angielski. Pisz OBŁĘDNIE!