Dyskusje o książce Ta druga

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Wyzwanie czytelnicze Lubimyczytać. Temat na maj 2024
A jednak przeczytanie w ramach majowego wyzwania książki  Kurwa, kurwa, kurwa Kurwa, kurwa, kurwa okazało się dla mnie dużym wyzwaniem. Już po przeczytaniu kilkunastu stron zastanawiałam się czy nie zostawić tej książki i zająć się jakąś, która rzeczywiście da mi się oderwać od rzeczywistości i...
13 godz. temu
Czytamy w weekend
@NiegdyśNatalia czasami, żeby coś zrozumieć, to trzeba tego doświadczyć.
7 tyg. temu
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
15 tyg. temu
Czytamy w weekend
Tak, zapowiedzieli wznowienia trylogii Przezornych, Żywostatków i Bastarda i Błazna, a w 2025 (przynajmniej zaczną) The Rain Wild Chronicles. Ciekawe czy będą miały nową, jednolitą szatę graficzną, jak jest w amerykańskiej wersji.
20 tyg. temu
Czytamy w weekend
Moim zdaniem literacki i narracyjny potencjał Harrisa jest zdecydowanie większy, niż zdołał w Monachium pokazać. Wyszło poprawnie, ale i przeciętnie. Ani bez zdegustowania, ani bez zachwytu. Przynajmniej na tle jego historycznej trylogii o Cyceronie, gdzie moim zdaniem Harris "dał czadu". Pozdrawiam! 😃
23 tyg. temu
Czytamy w weekend
wczoraj  skończona księżniczka popiołu   Księżniczka Popiołu Księżniczka Popiołu
46 tyg. temu
Pokazuje 6 z 28