An Annotated Catalogue of the Fungal Biota of the Roztocze Upland. Richness, Diversity and Distribution

Marcin AnusiewiczMonika Kozłowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Polskie Towarzystwo Botaniczne flora i fauna
Data 1. wydania:
angielski
flora i fauna
angielski
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Checklist of Microfungi and Larger Ascomycetes of Białowieża Forest Marcin Anusiewicz, Monika Kozłowska, Wiesław Mułenko, Marek Wołkowycki
Ocena 0,0
Checklist of M... Marcin Anusiewicz, ...