Bird Love

angielski
9781419718458
ptaki

Na półkach: , , , ,

Czy te oczy mogą kłamać? :)
Jeden z moich ostatnich nabytków bo nie samymi suchymi faktami człowiek żyje i się raczy z interesującej go dziedziny.
Ten album jest właśnie czymś wyłącznie dla oka i jest to fantastycznie podane. Portrety ptaków, które mamy okazję podziwiać są zachwycające. Feeria kolorów ptasich piór, detale które zazwyczaj nie jest nam dane ogladać jak i również charaktery poszczególnych postaci przebijające się z każdego ptasiego portretu.
Wszystko to tworzy album wyjątkowym.
Po prostu - ptaki są piękne!

Czy te oczy mogą kłamać? :)

Dodaj cytat z książki Bird Love