Book of British Birds

Drive Publications
1973-01-01
1973-01-01

Na półkach: , , , , , ,

Duży format (nie olbrzymi),a więc i duże rysunki, piękna sztywna okładka. Jedna strona dotyczy jednego ptaka. Poza tym zamieszczono krótkie, syntetyczne rozdziały dodatkowe, opisujące np. pochodzenie ptaków, ich budowę, zmysły, rodzaje piór, lot, nawigację, śpiew itp. itd. Brytyjczycy lub ich goście znajdą dokładne mapy, z kalendarzem przy każdej, gdzie obserwować ptaki.
Pięknie pomyślana i wydana książka, pełna pożytecznych informacji. Otrzymałam ją w prezencie, jako używaną, i jest moją dumą.

• Obrazki i nie tylko
  • Prezenty
  • Do czytania tu lub tam

Dodaj cytat z książki Book of British Birds