Przysmaki Rodziny Winnych. Konfitury, powidła, nalewki i inne przetwory

Okładka książki Przysmaki Rodziny Winnych. Konfitury, powidła, nalewki i inne przetwory
Ałbena Grabowska Wydawnictwo: Zwierciadło Cykl: Stulecie Winnych kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Stulecie Winnych
Zwierciadło
2020-03-11
2020-03-11
przepisy kuchnia

więcej Więcej

Na półkach: , , , , ,

Lubimy poznawać sekrety kuchni rodzinnej i to, co powoduje w niej ten wyjątkowy smak naszych ulubionych przysmaków, że chcemy zasmakować ich ponownie.

Najczęściej są to dania wykonywane z przepisów rodzinnych, o których jedynie wiedziały tajemnicach nasze mamy i babcie.

Najlepsze jest to, że czytając tę kulinarną książkę autorstwa Pani Ałbeny Grabowskiej pt. ''Przysmaki...

"Stulecie Winnych" to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych i cenionych cykli powieściowych ostatnich lat, wpisujących się w nurt rodzinnej sagi obyczajowej. Polscy czytelnicy zachwycili się kolejnymi odsłonami tej rozbudowanej na dziesięciolecia relacji o losach wielopokoleniowej rodzinny Winnych, ukazanych na tle burzliwych dziejów Polski. Dziś mamy przyjemność...

W książce znajdziemy różne przepisy . Na przetwory, nalewki,sałatki. Każdemu coś przypadnie do gustu i spróbuję zrobić . Gdyż są proste nieskaplikowane.

• 2021
  • Chcę kupić
  • Rok 2020
  • Chcę w prezencie
  • Losowo2
  • 2020

Dodaj cytat z książki Przysmaki Rodziny Winnych. Konfitury, powidła, nalewki i inne przetwory