Luxus

Okładka książki Luxus
Maciej Topolski Wydawnictwo: Dom Literatury w Łodzi Seria: szumy zlepy ciągi poezja
38 str. 38 min.
poezja
szumy zlepy ciągi
Dom Literatury w Łodzi
2019-01-01
2019-01-01
38 min.
topolski luxus poezja
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki HERITO nr 40 / 2020 Mindaugas Kvietkauskas, Thomas Mann, Adam Mazur, Piotr Paziński, Redakcja kwartalnika HERITO, Bartosz Sadulski, Maciej Topolski, Miłosz Waligórski
Ocena 7,5
HERITO nr 40 /... Mindaugas Kvietkaus...
Okładka książki Znak nr 779 Julia Fiedorczuk, Olga Gitkiewicz, Joanna Guszta, Tomáš Halík, Krzysztof Jarosz, Dominika Kozłowska, Józef Kwaterko, Eliza Kącka, Anna Marchewka, Anna Mateja, Zbigniew Mikołejko, Janusz Poniewierski, Miłosz Puczydłowski, Redakcja miesięcznika Znak, Joanna Rudniańska, Katarzyna Sarek, Filip Springer, Olga Tokarczuk, Maciej Topolski, Oksana Zabużko, Elżbieta Żak
Ocena 6,6
Znak nr 779 Julia Fiedorczuk, O...