na koniec idą

Maciej Topolski Wydawnictwo: Dom Literatury w Łodzi Seria: Biblioteka ARTERII poezja
Dom Literatury w Łodzi
poezja poezja polska poezja współczesna
poezja
Biblioteka ARTERII
poezja poezja polska poezja współczesna
Inne

Okładka książki HERITO nr 40 / 2020 Mindaugas Kvietkauskas, Thomas Mann, Adam Mazur, Piotr Paziński, Redakcja kwartalnika HERITO, Bartosz Sadulski, Maciej Topolski, Miłosz Waligórski
0,0
HERITO nr 40 /... Mindaugas Kvietkaus...
Okładka książki Znak nr 779 Julia Fiedorczuk, Olga Gitkiewicz, Joanna Guszta, Tomáš Halík, Krzysztof Jarosz, Dominika Kozłowska, Józef Kwaterko, Eliza Kącka, Anna Marchewka, Anna Mateja, Zbigniew Mikołejko, Janusz Poniewierski, Miłosz Puczydłowski, Redakcja miesięcznika Znak, Joanna Rudniańska, Katarzyna Sarek, Filip Springer, Olga Tokarczuk, Maciej Topolski, Oksana Zabużko, Elżbieta Żak
8,0
Znak nr 779 Julia Fiedorczuk, O...