Siema, Kryzys!

Okładka książki Siema, Kryzys!
Marcin Jakimowicz Wydawnictwo: Esprit religia
religia
Siema, Kryzys!
Esprit
2019-10-15
2019-10-15

więcej Więcej

Po przeczytaniu tej książki zaczynam wierzyć w to że jednak każdy człowiek może się zmienić, nikt nie jest stracony, w każdym człowieku jest dobro, tylko czasami wstyd to pokazać. Bogdan jest szczery do bólu i widzę w nim często siebie, tylko że to on ma odwagę mówić i działać. Widzę w nim apostoła, który nie zmarnował danej mu szansy i podziwiam za odwagę mówienia o Bogu w...

Przejmująca historia o zmianie życia, odnajdowaniu Światła i Dobra.

Książki w formie wywiadu od zawsze mi odpowiadały, a takie które umocnią moją wiarę - tym bardziej! Tak było i tym razem - nie zawiodłem się :)

• (MAM) Do przeczytania w pierwszej kolejności

Dodaj cytat z książki Siema, Kryzys!