Kup teraz - 1 oferta w cenie od 44.99 zł do 44.99 zł

Frankenstein

Junji Ito Wydawnictwo: J.P. Fantastica Seria: JUNJI ITO - kolekcja horrorów komiksy
フランケンシュタイン
Ula Knap
J.P. Fantastica
manga horror
フランケンシュタイン
komiksy
Ula Knap
JUNJI ITO - kolekcja horrorów
manga horror

Junji Ito jest Stephenem Kingiem japońskiego horroru. Mimo, że jego nazwisko nie jest tak znane jak jego amerykańskiego odpowiednika, tak on również pozostawił ogromną spuściznę z której czerpią inni artyści.

Niniejszy tom zawiera tytułowe opowiadanie o Frankensteinie i dodatkowo dziesięć krótkich historii. Pierwsze sześć przytacza nam historię Toru Oshikiriego,...

Paradoksalnie historia o Frankensteinie jest najmniej ciekawa w całym zbiorze, zdecydowanie lepiej bawiłem się przy poprzedzających opowiadaniach.

• Manga
  • 2020