Poradnik licealisty. Język angielski - matura

Darius Langhoff językoznawstwo, nauka o literaturze 224 str.
Kram
językoznawstwo, nauka o literaturze
język angielski podręcznik matura

Kram
językoznawstwo, nauka o literaturze
język angielski podręcznik matura

Porównaj ceny i

Bardzo lubię tę książkę, pracowałam z nią często, ale niestety nie jest pozbawiona wad.
Mimo deklarowanego poziomu rozszerzonego do matury, czytanki są bardzo trudne, o wiele za trudne dla ucznia przygotowującego się do matury na jakimkolwiek poziomie, na olimpiadę może tak.
Słuchanki nie są tu czytane przez nikogo, teoretycznie mógłby je przeczytać nauczyciel, bo nie ma...

• English

Dodaj cytat z książki Poradnik licealisty. Język angielski - matura