Okładka książki Trening przed maturą. Język angielski. Zbiór ćwiczeń maturalnych. Klasa II i III
Elżbieta KlocMarta Kotnowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne Omega językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Wydawnictwo Szkolne Omega
2004-01-01
2004-01-01
język angielski podręcznik matura

Okładka książki Trening przed maturą. Język angielski klasa 1 i 2 Zbiór ćwiczeń maturalnych Elżbieta Kloc, Marta Kotnowska
Ocena 10,0
Trening przed ... Elżbieta Kloc, Mart...

Absolutna doskonałość, obie części, zarówno 2 i 3 klasa, jak i 1 i 2 były przeze mnie bardzo często używane podczas mojej kariery nauczycielskiej. Absolutnie doskonałe słuchanki i czytanki, nie wiem, czy miałam kiedyś lepsze. Testy leksykalno-gramatyczne bardzo dobre, ale nie ukrywam, że to głównie było moje nadrzędne źródło słuchanek na lekcję i czytanek do zadania na zadanie domowe. Dobre transformacje, kreatywne, odpowiednie do matury.
Na wielki plus całe transkrypcje słuchanek i to nie czcionką dla krasnoludków, co się ceni.
Dobra czcionka, dobra tematyka, nic męczącego, uczniowie także cenili sobie to wydawnictwo.