Trening przed maturą. Język angielski klasa 1 i 2 Zbiór ćwiczeń maturalnych

Okładka książki Trening przed maturą. Język angielski klasa 1 i 2 Zbiór ćwiczeń maturalnych
Elżbieta KlocMarta Kotnowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne Omega językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Wydawnictwo Szkolne Omega
2006-01-01
2006-01-01
9788372671998
język angielski podręcznik matura

Okładka książki Trening przed maturą. Język angielski. Zbiór ćwiczeń maturalnych. Klasa II i III Elżbieta Kloc, Marta Kotnowska
Ocena 10,0
Trening przed ... Elżbieta Kloc, Mart...

Bardzo dobry podręcznik, przez lata służył mi jako niemalże niewyczerpane źródło słuchanek i czytanek, bardzo dobrej jakości, z porządną transkrypcją, z sensem i ku ogólnej uciesze ucznia. Ta część jest jeszcze lepsza niż druga, ponieważ zawiera też kilka świetnie napisanych rozdziałów, między innymi dotyczących słowotwórstwa (nawet niektórzy studenci filologii się z nich uczyli). Bardzo dobre ćwiczenia leksykalno-gramatyczne, mogę całkowicie polecić ten podręcznik każdemu nauczycielowi i uczniowi.

Dodaj cytat z książki Trening przed maturą. Język angielski klasa 1 i 2 Zbiór ćwiczeń maturalnych