Tokio

Okładka książki Tokio
Agata FijałkowskaJagna Nieuważny Wydawnictwo: Pascal Seria: Pascal My Travel turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy

Okładka książki Japonia Agata Fijałkowska, Jagna Nieuważny, Jakub Tepper
Ocena 7,3
Japonia Agata Fijałkowska,&...

więcej Więcej

Bardzo wiele ciekawych informacji o wartych odwiedzenia punktach w Tokio. Na pewno do niej wrócę jeszcze przed wyjazdem i raczej na pewno wezmę ją ze sobą :)
Dzięki dodatkowym informacjom o kosztach wejściówek itp. można sobie z grubsza oszacować ile nas wizyta, w tym podobno najdroższym mieście świata, może kosztować.

• Japonia
  • 2019