Okładka książki Naładuj swoje czakry. Jak pozyskać energię,by pełniej żyć na poziomach fizycznym, psychicznym, seksualnym i duchowym Judith Anodea
Judith Anodea Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2019-07-19
2019-07-19
Małgorzata Grodzka
rozwój osobisty psychologia motywacja

Znakomita książka dla osób zainteresowanych energiami i pracą z nimi. Można w niej znaleźć wszystkie podstawowe informacje oraz ćwiczenia. Jest napisana jasno i przejrzyście. Dzięki tej książce zrozumiałam lepiej siebie, swój związek oraz moich pacjentów.

„Naładuj swoje czakry” to książka, która odsłoni przed nami architekturę duszy i wyjaśni, w jaki sposób kształtuje się struktura charakteru, w tym wszystkie blokady, które przeszkadzają nam cieszyć się życiem. W mojej opini autorka oparła swoja ksiażke na badaniach Alexandra Lowena odnośnie blokad w ciele.

Świetna książka dla tych co choć troszkę interesują się ezoteryką, energiami. Polecam z całego serca. Książka w bardzo fajny sposób podaje czym są czakry i jak ważna jest równowaga w nich. Przydatna wiedza można także wykorzystać w jodze, jeśli praktykujecie.

To istotna publikacja przybliżająca medycynę energetyczną i pomagająca zrozumieć rolę naszego wewnętrznej siły w relacjach z innymi, zarówno najbliższymi osobami jak i znajomymi a przede wszystkim z samym sobą. Zabiera nas w podróż do psychologii energii skupiającej się na naszych ciałach subtelnych i duchowych. Przekazuje ogrom informacji na temat naszej siły życiowej, którą nazywa ładunkiem. Uświadamia jak ważne jest utrzymanie równowagi ładunku dla naszego zdrowia. Pokazuje sposoby osiągnięcia tego stanu przedstawiając mechanizmy powstawania blokad, utrzymania równowagi między wewnętrznym i zewnętrznym ładunkiem. Dla lepszego przyswojenia materiału przytacza przykłady z życia oraz stosuje porównania działające na wyobraźnię.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2019/11/521-naaduj-swoje-czakry.html

• Chcę kupić Ania
  • E-booki Ania chcę