Joga czakralna. Esencja ćwiczeń Wschodu

Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
zdrowie sprawność joga relaks ćwiczenia czakry
zdrowie, medycyna
zdrowie sprawność joga relaks ćwiczenia czakry

Mnóstwo ciekawych, przydatnych wskazówek. Niestety trzeba je wyłuskiwać. Tekst rozwodniony do granic możliwości, napisany w stylu amerykańskiego poradnika. Wielość przykładów z życia wziętych sprawia, że trudno śledzić tok myślenia autorki. Mimo wszystko jest to wartościowa pozycja.

Jestem zachwycona zestawami ćwiczeń. Naprawdę człowiek może w domu w końcu być prowadzony przez fachowca od jogi. Po 4 miesiącach leczenia stopy terapiami, laserami, masażami nie osiągnęłam takiej poprawy w chodzeniu, co po 10 dniach jogi. Oczywiście są też ćwiczenia z górnej półki, na razie nieosiągalne dla mnie, mimo 8 lat z Pilatesem. Ale wszystko przede mną.

Popularne i często proste asany w innym aspekcie praktyki. Skupienie na energii czakr i równoważeniu ich.

Autorka przybliża filozofię jogi, uczy wsłuchiwania się we własne ciało i zanurzenia się w swoją Wewnętrzną Świątynię, do której dostęp możemy uzyskać poprzez czakry. Zabiera nas w mistyczną podróż po czakralnych komnatach opatrzonych nazwami procesów będących esencją przeżyć podczas przebywania w każdej z nich.

Poznajemy podstawowe założenia czakr, znaczenie jej nazwy,...

• 03. Posiadam
  • Chcę bardziej, najbardziej